SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Im Online Czat teraz

    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
    Firma w recepcji Biuro Warsztat kabli światłowodowych Warsztaty montażowe MPO MTP Warsztat rozdzielania PLC Zewnętrzny warsztat montażu kabli Warsztat Patch Cord & Pigtail Sprzęt do produkcji Sprzęt do produkcji

    Szczegóły firmy:

    Rodzaj działalności : Producent
    Eksporter
    Sprzedawca
    Rynek Główny : Ameryka Północna
    Ameryka Południowa
    Zachodnia Europa
    Wschodnia Europa
    Azji wschodniej
    Azja Południowo-Wschodnia
    Bliski Wschód
    Na calym swiecie
    marki : DYS
    Ilość pracowników : >200
    Coroczne wyprzedaże : >600Million
    Rok założenia : 2008
    pc Export : 50% - 60%

      

    Shenzhen DYS Fibre Optic Technology jest wiodącą firmą zajmującą się opracowywaniem i produkcją zaawansowanych produktów światłowodowych, głównie oferujących światłowodowy kabel wewnętrzny i zewnętrzny, wodoodporną zworę CPRI, zworkę MPO / MTP, standardową zworkę światłowodową i splitter PLC. DYS wygrał honorowy tytuł Krajowego przedsiębiorstwa high-tech przez rząd Shenzhen w 2014 roku.

    ZESPÓŁ

    SIŁA CERTYFIKAT

    Około 200 dobrze wyszkolonych
    personel i inżynierowie.

    Fabryka ponad 3500 kwadratowych
    metrów i ma więcej niż
    23 nie produkowane pyły
    linie w sumie
    ISO9001: 2008, RoSH,
    CE, High and New Tech
    EnterpriseCertficate.

    Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży światłowodowej, nasza fabryka jest w pełni wyposażona na ponad 3500 metrów kwadratowych i ponad 32 linie produkcyjne bez pyłu. Około 200 dobrze wyszkolonych pracowników i inżynierów przyczynia się do naszych dumnych produktów. Posiadamy 4 linie produkcyjne do kabli światłowodowych, 2 linie montażowe wysokiego standardu MPO / MTP, 8 linii produkcyjnych dla standardowej zwory i 10 linii produkcyjnych PLC Splitter.

    Najbardziej zaawansowany importowany sprzęt do polerowania i instrumenty testujące umożliwiają naszym produktom super jakość, takie jak polerka Senko, interferometr, automat do czyszczenia i OTDR, JGR i inne.

    Wszystkie nasze produkty optyczne są zgodne z RoHS, a DYS uzyskał również certyfikat ISO9001, ISO14001. Nasze wysokiej jakości produkty i znakomita usługa wygrywają klienta z całego świata, światłowody Dys czekają na współpracę z Tobą.

    Wizja przedsiębiorstwa :

    Aby pozyskać klientów i wygrać przyszłość, dążymy do rozwoju produktu i technologii lidera w branży komunikacji optycznej.

    Rozwój oparty na innowacjach:

    Firma posiada rygorystyczny i zdolny zespół badawczo-rozwojowy i bogate doświadczenie produkcyjne, uzupełnione naukowym systemem zarządzania, przez lata akumulacji i ma doskonałe możliwości rozwoju niezależnego od produktów i innowacji, z kilkoma nowymi patentami na produkty.

    Polityka jakości:

    Jakość jest pierwsza, a najważniejsza jest zasługa. Zarządzanie jest fundamentem, a służba jest szczerością.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: 86-0755-29650336

    Faks: 86-0755-29510505

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)