10/100 / 1000M SFP LC SC Szybki, gigabitowy światłowodowy konwerter mediów DYS-GAS-2 Media Converter

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: Konwerter mediów DYS-GAS-2
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: 1-10usd/pcs
Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub na życzenie klienta
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T / T lub L / C, Western Union lub Paypal
Możliwość Supply: 500000PCS / miesiąc

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS/OEM
Numer modelu: Konwerter mediów DYS-GAS-2 Typ portu: Światłowodowy konwerter mediów
Szybkość przesyłania danych: 10/100 / 1000M Włókna typu: Tryb pojedynczy / tryb multi
Typ zasilania: Moc wewnętrzna / zewnętrzna Gwarancja: 2 lata
Orzecznictwo: RoHS, ISO9001

opis produktu

Opis:

Konwerter światłowodowy DYS-GAS-2 ma dwa gniazda SFP. Może konwertować dwa optyczne sygnały cyfrowe modułów SFP, które mają tę samą prędkość, pomiędzy różnymi długościami fal, różnymi odległościami i różnymi trybami (jednomyślne / wielomodowe, UTP / Fibre). Jest to popularna aplikacja dla wszelkiego rodzaju optycznych sygnałów cyfrowych, takich jak sygnały Ethernet, sygnały ATM, sygnały SDH, sygnały sterujące itp.

Funkcje:

♦ Konwersja sygnałów optycznych może być przeprowadzana między światłowodem wielomodowym / wielomodowym, między światłowodami jednomodowymi / wielomodowymi lub pomiędzy światłowodami jednomodowymi / pojedynczymi, gdy oba moduły SFP mają tę samą prędkość. 

♦ Wspieranie konwersji optycznych sygnałów cyfrowych o wartości 2 ~ 1250 Mb / s. 

♦ Szybkość konwersji szybko, mniej opóźnienia, wysoka wydajność 

♦ Interfejsy: gniazda SFP. 

♦ Szybkość transmisji: 2 ~ 2,5 Gb / s 

♦ Moc: Zewnętrzna lub wewnętrzna moc przełączania: AC 100 ~ 240 V / DC5V 

♦ Światła LED: 

♦ Moc: stan zasilania 

♦ Złącze FX1, złącze FX2: Wskaźnik połączenia SFP, do sterowania maszyną i regulacji problemów

♦ Temperatura otoczenia: 0 ~ + 50 ℃
♦ Temperatura przechowywania: -20 ~ + 70 ℃
♦ Wilgotność: 5% ~ 90%

Specyfikacja techniczna

Nazwa produktu 2 gniazda SFP Fiber Converte
Model produktu DYS-GAS-2
Złącze 2 * Port światłowodowy: 100M lub 1000 SFP
Fibre Media

Światłowód (wielomodowy): 50/125, 62,5 / 125μm (maksymalna odległość do 2 km lub 5 km)

Światłowód (jednomodowy): 8,3 / 125, 8,7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (maksymalna odległość do 100 km)

Tryb przekazywania Naprzód
Kurs przekazywania:

100M: 148800pps / port

1000M: 1488000pps / port

Standard operacyjny EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab
Moc Zewnętrzny

Wejście: AC 100 ~ 250VOutput: DC 5V 1A, (domyślnie)

Wejście: DC: -36V ~ -72V; Wyjście: DC 5V 1A (opcjonalnie)

Pobór energii 2,5 W
DOPROWADZIŁO Zasilanie, P1 (FX1-Link / Act), P2 (FX2-Link / Act).
Środowisko pracy

Temperatura pracy: -10 ~ 55 ℃;

Temperatura przechowywania: -20 ~ 75 ℃

Wilgotność względna: 5% ~ 95% (bez kondensacji)

Instalacja Montaż na szynie DIN lub na ścianie, opcjonalny, urządzenie domyślne nie jest
Lista rzeczy do spakowania

1 × Media Converter

1 × instrukcja obsługi / certyfikat jakości / karta gwarancyjna

1 × zasilacz

MTBF 100 000 godzin
Waga i rozmiar

Waga produktu: 0,5 KG

Waga opakowania: 1,1 KG

Rozmiar produktu (dł. × szer. × wys.): 94,5 * 71 * 26mm

Wielkość opakowania (dł. × szer. × wys.): 215 * 138 * 56mm

Gwarancja 1 rok

Wymiar podwozia:

Rozwiązania:

Standard zasilania:

Informacje o zamawianiu:

Model produktu Opis produktu
DYS-GAS-2 Konwerter SFP-SFP Konwerter mediów, działa jako konwerter wielomodowy z pojedynczym trybem lub jako przekaźnik., Bez modułu SFP, zewnętrzny PS
Opcjonalne moduły SFP SFP Transceiver 155M-2.5G podwójne włókno / pojedyncze włókno 0-120KM