SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Media Converter

10 / 100M Singlemode Fiber Optical Fiber Media Converter Full Duplex

Im Online Czat teraz
Certyfikaty
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
Opinie klientów
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

10 / 100M Singlemode Fiber Optical Fiber Media Converter Full Duplex

Chiny 10 / 100M Singlemode Fiber Optical Fiber Media Converter Full Duplex dostawca

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: Shenzhen(China)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: 10/100-SM-Dual-C
Model: SingleMode-Dual Fiber
Distance: 20-80KM

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 20pcs
Cena: 1 USD
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Konwerter światłowodu Tabela adresów MAC: 1K
Bufor danych: 128Kb pamięci RAM Złącze: UTP: RJ-45
Włókno: SC, 100 Mb / s LED: Power FX 100

Przetwornik światłowodowy światłowodu 10 / 100M z pojedynczym światłem Full Duplex

Szczegóły:

Nazwa handlowa:   DYS

Numer modelu:   Fiber Converter

pasmo:   10 / 100M

Wilgotność:   5% -95%

Utrata mocy:   <55w

Temperatura robocza:   0 ℃ ~ 50 ℃

Główne cechy

◆ Transmisja sygnałów optycznych kanału może być uzupełniona pojedynczym światłowodem. Podwoiła się w zakresie transmisji danych w technologii włókienniczej w porównaniu do typu bliźniaczego.

◆ Funkcja automatycznego negocjowania umożliwia automatyczne wybranie portu UTP 10 lub 100 M oraz pełnego dupleksu lub półdupleksu

◆ Port UTP obsługuje funkcję crossover MDI / MDI-X.

◆ Wsparcie kontroli przepływu

◆ Obsługa pakietu 1552 bajtów

◆ Rozszerz włókno wielofunkcyjne o długości do 2 km i włókno jednomodowe o długości 20-120 km

◆ Wewnętrzny obwód zapobiec grzmotowi może znacznie zmniejszyć uszkodzenie przetwornicy spowodowane indukcją sondy.

◆ Obsługuje funkcję przechodzenia błędu łącza

◆ Projektowanie wewnętrznego lub zewnętrznego źródła zasilania do wyboru przez użytkowników końcowych

Specyfikacja techniczna

◆ Standard roboczy:

IEEE802.3 Ethernet 10BASE-T
IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Fast-Ethernet
IEEE802.3x

◆ tabela adresów MAC: 1K

◆ Bufor danych: 128 KB RAM

◆ Złącze: UTP: RJ-45, 10 / 100Mbps; Fiber: SC, 100 Mb / s

◆ Kabel:

UTP: Cat. 5 UTP (maksymalna odległość do 100m)

Światłowód: 8,3 / 125, 8,7 / 125, 9/125, 10/125 μm (maksymalna odległość do 90 km)

◆ Kontrola przepływu

Pełny dupleks: IEEE802.3x

HalfDuplex: ciśnienie wsteczne

◆ LED: zasilanie, FX 100, FX Link / Act, TX 100, TX FDX, TX Link / Act.

◆ Zasilanie: Wejście: AC 110 ~ 265V lub DC: -36V ~ -72V

Wyjście: DC 12-24V 1A

◆ Tryb konwersji: średnia konwersja

◆ MTBF: 80, 000 godzin

◆ Temperatura otoczenia: 0 ~ + 50 ° C

Temperatura przechowywania: -20 ~ + 70 ° C

wilgotność: 5% ~ 95%

Wymiary:

Zasilanie zewnętrzne: 26 (wysoka) x 70 (szerokość) x 94 (długość) mm

Zasilanie wewnętrzne: 30 (wysoka) x 110 (szerokość) x 140 (długość) mm

Przewaga konkurencyjna

DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; Oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

Szczegóły kontaktu
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)