SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Patch Cord

12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord

    Chiny 12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord dostawca
    12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord dostawca 12 Core ribbon fiber Singlemode FC/APC to LC fiber optic patch cord dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: FC/APC-LC

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Cena: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu

    12 Światłowodowych światłowodów jednomodowych FC / APC na światłowód LC

    Szybkie Szczegóły:

    • Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    • Nazwa marki: DYS / OEM
    • Numer modelu: FC / APC-LC
    • Typ światłowodu: Jednomodowy 9/125
    • Certyfikacja: ISO9001, ROHS
    • Marka włókien: Corning, YOFC, OFS
    • Utrata insercji: 0.3dB
    • Strata na powrocie: > 55 dB
    • Długość: dostosowana
    • Liczba włókien: 12

    Cechy:
    Zespoły Simplex lub duplex lub wielowłóknowe
    Dostępne kable typu Riser lub Plenum, LSZH i RoHS
    Niski tłumienność, IEC, TIA / EIA, zgodny z Telcordia
    Niestandardowe długości kabli światłowodowych i kolory osłon
    Różne typy światłowodów i długości fal, typowy tryb pojedynczy 9/125, wielomodowy 50/125 i wielomodowy 62,5 / 125
    Przewody światłowodowe o średnicy zewnętrznej 0,9 / 1,8 / 2,0 / 3,0 mm
    Polskie typy PC, UPC i APC
    Dobre opakowanie, konkurencyjne ceny i bardzo szybka dostawa

    Test 100% geometrii i IEC test czyszczenia są dostępne

    Usługa OEM jest dostępna


    Aplikacje:
    Sieci telekomunikacyjne
    Aplikacja CATV, LAN, MAN i WAN
    Sieci przetwarzania danych
    Telewizja kablowa
    Fibre-To-The-Home (FTTH)
    Dystrybucja lokali

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001 , firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkt reklamowany w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz w krajach Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)