SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMPO/MTP

12 Włókno światłowodowe 24 Światłowód żeński MTP MPO Loopback

Im Online Czat teraz
Certyfikaty
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
Opinie klientów
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

12 Włókno światłowodowe 24 Światłowód żeński MTP MPO Loopback

Chiny 12 Włókno światłowodowe 24 Światłowód żeński MTP MPO Loopback dostawca
12 Włókno światłowodowe 24 Światłowód żeński MTP MPO Loopback dostawca 12 Włókno światłowodowe 24 Światłowód żeński MTP MPO Loopback dostawca 12 Włókno światłowodowe 24 Światłowód żeński MTP MPO Loopback dostawca

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: MTP MPO Loopback

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: 1-10usd/pcs
Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub zgodnie z życzeniem klienta
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS/OEM
Numer modelu: MTP MPO Loopback Średnica kabla: 3,0 mm
Liczba włókien: 12, 24 Utrata wstawki: mniej niż 0,35 dB
Długość: 35 cm lub niestandardowe Przeprowadź test geometrii lub już teraz: 100% minęło
Typ złącza: MPO / MTP Orzecznictwo: ISO9001:2015

Tester pętli sprzężenia zwrotnego MTP / MPO OM3 jest zazwyczaj używany do procedur testowych i pomiarowych w środowiskach sieciowych. Wyposażony w przycisk "push-pull" dla łatwego odłączania. Pokrywa ochronna chroniąca przed kurzem jest zabezpieczona podczas przechowywania. Urządzenie idealnie nadaje się do wielu zastosowań wymagających pętli sygnałowej w formacie MTP / MPO.

Podanie

Sieć dostępu do systemu optycznego

Kanał światłowodowy sieci pamięci masowej

Architektura o wysokiej gęstości

Sieć komunikacji danych

Cechy i zalety

MTP / MPO OM3 Tester pętli zwrotnej

Ochronna osłona przeciwpyłowa w celu ochrony podczas przechowywania

4-calowa całkowita długość

Konfiguracja pinów: 1 -12, 2-11, 3-10, 4-9, 5-8, 6-7

Uchwyt push-pull do szybkiego rozłączania

Specyfikacje wydajności złącza

Model SM MM
Liczba włókien złącza 8, 12, 24 rdzenie
Polskie PC, APC
Kolor obudowy

Standardowy (zielony),

Elita (żółty)

Standardowy (Beżowy)

Elite (Auqa)

Typ straty wtrąceniowej mniej niż 0,7 dB Mniej niż 0,5 dB
Wstawienie typu Elite Mniej niż 0,35 dB Mniej niż 0,3 dB
Powrót straty PC> 50dB, APC> 60dB > 30dB
Trwałość (500 kojarzeń) mniej niż 0,2 dB
Przetestuj długość fali 1310 / 1550nm 850 / 1300nm

Specyfikacja jakości kabla światłowodowego

Typ włókna OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Liczba włókien 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 rdzenie
Średnica kabla 3,0 mm 5,5 mm lub niestandardowe
Kolor kurtki Yeloow, Orange, Aqua, Purple
Materiał kurtki OFNR, OFNP, PVC, LSZH
Wytrzymałość na rozciąganie 500N
temperatura robocza -20 do 70 ℃
Temperatura przechowywania -40 do 75 ℃

Szczegóły kontaktu
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)