SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Patch Cord

12 przewodów izolacyjnych z włókna LC warkocze Przewód światłowodowy

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    12 przewodów izolacyjnych z włókna LC warkocze Przewód światłowodowy

    Chiny 12 przewodów izolacyjnych z włókna LC warkocze Przewód światłowodowy dostawca
    12 przewodów izolacyjnych z włókna LC warkocze Przewód światłowodowy dostawca 12 przewodów izolacyjnych z włókna LC warkocze Przewód światłowodowy dostawca 12 przewodów izolacyjnych z włókna LC warkocze Przewód światłowodowy dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: Warkocze LC

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Cena: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu

    12 przewodów izolacyjnych z włókna LC warkocze Przewód światłowodowy

    Specyfikacje

    Cena-konkurencyjna
    Mała utrata wstawienia i PDL
    Zakoń czone fabrycznie i przetestowane

    Optyczne złącza kabli światłowodowych

    cechy

    Cena-konkurencyjna

    Mała utrata wstawienia i PDL

    Zakoń czone fabrycznie i przetestowane

    Opcje włókna: G.652 / G.657/OM1/OM2/OM3 i PM Panda Fiber

    Opcje złącza: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP

    Opcje polerowania: PC / UPC / APC

    Złącze funkcji z ceramicznymi wkładkami

    Aplikacje

    Sieć dostępowa

    Systemy telekomunikacyjne / CATV

    FTTx

    Parametry Standardowe zestawy kabli światłowodowych
    Typ włókna SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3)
    Materiały kurtek LSZH / OFNR / PVC
    Typ złącza SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000
    Materiały rusztowe Ceramiczny
    Testowanie długości fali 1310 ± 30/1550 ± 30nm 850 ± 30/1300 ± 30nm
    Straty wstawiania (dB)
    TIA / EIA-455-107
    ≤ 0,3 dB
    (PC / UPC / APC)
    ≤ 0,3 dB
    (PC / UPC)
    Strata wsteczna (dB)
    TIA / EIA-455-107
    ≥45dB (PC / UPC)
    ≥ 55dB (APC)
    ≥35dB (PC / UPC)
    Wymienność ≤ 0.2dB
    Zespoły kablowe Pasek Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out
    Temperatura pracy (° C) -10 ~ + 70
    Temperatura składowania (° C) -40 ~ +85
    Pakiet 1unit / torba
    * Wszystkie podane wartości są ze złączami.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)