12-rdzeniowy tłumik światłowodowy MPO APC żeński na męski złącze światłowodowe 1 3 5 7 9 10 15 20 25 30dB ftth fibra optica atte

Szczegóły Produktu:
Place of Origin: Guangdong, China (Mainland)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: MPO
Zapłata:
Minimum Order Quantity: Negotiable
Cena: Negotiable
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: L/C, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 10000PCS / Month

Szczegóły informacji

Nazwa: Tłumik MPO Włókna typu: Tryb pojedyńczy
Connector: MTP/MPO Standard, Elite/Lowloss) Ferrule type: 12F, 16F, 24F, 32F
Koniec twarzy: PC lub APC opcjonalne Długość fali: 1310/1550 nm
Orzecznictwo: ISO9001 Zakres tłumienia: 1 ~ 30dB lub niestandardowe
Durability: >1000 times Return Loss: APC: ≥60db; PC:≥50dB
Tolerancja tłumienia: ± 1dB (≤10dB); ± 10% dB (10 ~ 30dB) Wymiary produktu: 59,8 * 20 * 6,5 mm

opis produktu

Tłumik MPO

Tłumik MPO służy do zmniejszenia mocy elektrycznej sygnału optycznego we wszystkich kanałach równoległej transmisji optycznej 40 / 100G oraz innych urządzeń z wykorzystaniem połączenia MPO. Technika tego produktu sprawia, że ​​skład sieci jest bardziej zwięzły niż konserwatywny, co jest metodą połączenia tłumika niezależnie w każdym kanale, ponieważ zmniejsza głośność i oszczędza czas. Tłumik MPO spełnia normy TIA / EIA 604-5 i IEC 61754-7 i jest zgodny z RoHS.

Tłumik światłowodowy to element instalowany w światłowodowym systemie transmisyjnym, który zmniejsza moc sygnału optycznego. Często jest używany do ograniczenia mocy optycznej odbieranej przez fotodetektor do granic odbiornika optycznego.

Aplikacje:

Infrastruktura centrum danych

Sieć pamięci masowej i Fibre Channel

Różne protokoły 40G i 100Gbps

Funkcje:

Wysoka stabilność i wysoka wytrzymałość

Kompaktowy wymiar obudowy

Dostępne QSFP (opcja złącza MTP typu żeńskiego / męskiego)

Zgodny z RoHS

Parametry produktu

Pozycja Parametr
Długość fali operacyjnej 1310/1550 nm
Zakres tłumienia 1 ~ 30dB
Strata zwrotna APC: ≥60db; PC: ≥50dB
Tolerancja tłumienia ± 1dB (≤10dB); ± 10% dB (10 ~ 30dB)
Maksymalna optyczna moc wejściowa 1000mW
Strata zależna od polaryzacji ≤0,1dB
Wilgotność 95% RH
Wymiar produktu 59,8 * 20 * 6,5 mm