1 * 8 Rozgałęźnik światłowodowy PLC o wysokiej gęstości Doskonała jednorodność do użytku FTTH

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: 1 * 8 PLC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: 12.5usd
Szczegóły pakowania: jak klient
Czas dostawy: 5 ~ 7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 100000pcs

Szczegóły informacji

Modelu: 1 * 8 PLC Funkcja: Wygnij niewrażliwe włókno G657A
aplikacji: Access / Metro Networks Certyfikat: IS09001-2015.ROHS

opis produktu

Rozdzielacz światłowodowy 1 * 8 PLC o wysokiej gęstości do użytku FTTH

Szybkie Szczegóły

Nazwa marki: DYS

Numer modelu: 1 * 8 PLC Splitter

Tryb: jednomodowy

Strata przy wstawianiu ≤0,5 dB

Max. Moc optyczna (mw): 300

Zakres wilgotności (prawy): 5% ~ 85%

Opcje złącza: FC / SC / LC / ST / MU / E2000

Kluczowe cechy

Kompaktowy pakiet - wygodny dla małych aplikacji i obszarów o dużej gęstości

Zgodny z Telcordia GR-1209 i GR-1221-CORE

Materiał płaszcza o znamionowej temperaturze od -40 do +85 ° C

Wygnij niewrażliwe włókno G657A

Niska strata wtrąceniowa i PDL

Wysoki współczynnik wygaszania polaryzacji i doskonała jednolitość

Oferuj unikalne projekty i konfiguracje oraz wspieraj standardowe aplikacje branżowe

Aplikacje

Wdrożenia FTTx (GPON / BPON / EPON)

Linki CCTV / CATV

Access / Metro Networks

Telekomunikacja dalekiego zasięgu

Dane techniczne rozgałęźnika 1 × N PLC

Porty

1 × 2

1 × 4

1 × 8

1 × 16

1 × 32

1 × 64

Długość fali roboczej (nm)

1260 ~ 1650

Strata wtrąceniowa (dB)

Max (P / S)

3,8 / 4,0

7,1 / 7,3

10,2 / 10,5

13,5 / 13,7

16,5 / 16,8

20,5 / 21,0

Jednorodność strat (dB)

Max

0,6

0,6

0,8

1.2

1.5

2.5

PDL (dB)

Max

0,15

0,15

0,25

0,3

0,3

0,3

Strata powrotna (dB)

Min

UPC: 50 APC: 55

Kierunkowość (dB)

Min

55

Światłowód standardowy

Bend Insensitive SM Single Fibre (ITU G .657A )

Światłowód wyjściowy standardowy

Bend Insensitive SM Ribbon Fibre (ITU G .657A )

Standardowy kolor wyjściowy

Niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy, szary, biały, czerwony, czarny (TIA / EIA 598-B)

Max. Moc optyczna (mw)

300

Wilgotność Zasięg (w prawo)

5% ~ 85%

Temperatura pracy (℃)

-40 ~ + 85

Temperatura przechowywania (℃)

-40 ~ + 85

Opcje złącza

FC / SC / LC / ST / MU / E2000

Opcje pakowania

Gołe urządzenie * Mini Tube * Moduł ABS * LGX Box * 19 '' / 23 '' do montażu w szafie

* Zgodny z Telcordia GR-1221-CORE i G-1209-CORE.
* Specyfikacja premium dostępna na życzenie. (P / S: klasa premium / klasa standardowa)
* Typowa wartość w + 23 ℃ bez strat złącza.

Przewaga konkurencyjna

Shenzhen DYS Technologia światłowodowa jest wiodącą firmą w dziedzinie rozwoju i produkcji zaawansowanych produktów światłowodowych, głównie oferuje światłowodowy kabel wewnętrzny i zewnętrzny, wodoodporną zworkę CPRI, zworkę MPO / MTP, standardową zworkę światłowodową i rozdzielacz PLC. DYS zdobył w 2014 roku honorowy tytuł National High-tech Enterprise by Shenzhen.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży światłowodowej, nasza fabryka jest w pełni wyposażona na ponad 3500 metrów kwadratowych i ponad 18 liniach produkcyjnych niepylących. Około 200 dobrze wyszkolonych pracowników i inżynierów przyczynia się do naszych dumnych produktów. Posiadamy 4 linie produkcyjne dla kabla światłowodowego, 2 linie montażowe zworki MPO / MTP o wysokim standardzie, 8 linii produkcyjnych dla zworki standardowej i 4 linie produkcyjne PLC Splitter.

Najbardziej zaawansowany importowany sprzęt do polerowania i przyrządy testujące umożliwiają naszym produktom doskonałą jakość, taką jak polerka Senko, interferometr, automatyczna maszyna czyszcząca oraz OTDR, JGR i tak dalej.