SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Odf

1U Height Fiber Optic Odf FC Slidable Type LC Duplex Port For ST

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Najlepsze produkty
    Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    1U Height Fiber Optic Odf FC Slidable Type LC Duplex Port For ST

    Chiny 1U Height Fiber Optic Odf FC Slidable Type LC Duplex Port For ST dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Place of Origin: GuangDong Cina
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: FC

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 1-10
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Numer modelu:: Uchwyt do montażu w stojaku FC W * D * H (mm):: 430 * 250 * 1U
    Ciśnienie atmosferyczne:: 70Kpa ~ 106Kpa. Waga: 2.94KG / sztuk bez warkoczyków i adapterów
    materiał: Blacha stalowa walcowana na zimno Waga netto: > = 2,94KG

    Wysokość 1U światłowodu Odf FC Odchylany Typ LC Duplex Port Dla ST

    Szybki podgląd:

    Numer modelu: mocowanie do szafy rackowej FC

    W * D * H (mm): 430 * 250 * 1U

    Ciśnienie atmosferyczne: 50Kpa ~ 106Kpa.

    Waga: 2,94KG / sztuk bez warkoczyków i adapterów

    Materiał: blacha stalowa walcowana na zimno

    1. Wniosek

    Oprawa jest przeznaczona do łączenia kabla światłowodowego i włókna węglowego, a także chroni sprężyny światłowodowe i pomaga rozprowadzić. Skrzynia przyłączeniowa to typ montażu ściennego lub typ pulpitu, który jest głównie używany w pomieszczeniach wyposażenia sprzętu telekomunikacyjnego i pomieszczeniach sieciowych.

     

     

    2. Funkcje

    1. Zgodność z normami ISO 9001: 2000, ISO 14001: 2001 i certyfikacją TLC

    2. Szafy wykonane są jako standard IP65. Może znosić zmiany klimatu i niekorzystne warunki.

    3. Obudowa wykonana jest z blachy stalowej na zimno lub SMC z powierzchnią natryskową elektrostatyki.

    4. Jest to połączenie trzech funkcji: fuzja optyczna, przechowywanie i dystrybucja

    5. Adapter jest zainstalowany pod pewnym kątem. Konserwacja jest łatwa, a utrata transmisji jest niska.

    6. Może być stosowany w odgałęzieniu przyłączeniowym końcówki światłowodowej, pracuje jako skrzynka rozdzielcza, 19 "standardowa konstrukcja, zamontowana na rusztach, dostępna do montażu FC, SC, ST, LC Adapters

    Główne informacje
    Materiał Blacha stalowa walcowana na zimno
    Wymiar (mm) 430 * 250 * 1U
    Maksymalna pojemność 24
    Waga netto > = 2,94KG
    Grubość

    1,1 mm

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; Oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produktów wysyłanych do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)