SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Odf

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Najlepsze produkty
    Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Pyłoszczelny panel rozdzielczy światłowodowy 19 "do montażu w szafie LC SC 19”

    Chiny Pyłoszczelny panel rozdzielczy światłowodowy 19 "do montażu w szafie LC SC 19” dostawca
    Pyłoszczelny panel rozdzielczy światłowodowy 19 "do montażu w szafie LC SC 19” dostawca Pyłoszczelny panel rozdzielczy światłowodowy 19 "do montażu w szafie LC SC 19” dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Place of Origin: GuangDong ,China
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: OTB-007

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 1-10
    Cena: 1-10 us$
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS
    Numer modelu: OTB-007 Nazwa produktu: 19-calowy montowany w szafie ODF 8 12 24-portowy rdzeń optyczny
    materiał: stal walcowana na zimno Kolor: Czarny lub dostosuj
    Wymiar: 430 * 300 * 1U (2U) Porty portów: SC, FC, LC, ST, E2000, ...
    Instalacja: Montaż w szafie 19 "

    Szybkie Szczegóły

    Miejsce pochodzenia:

    Guangdong Chiny (kontynentalne)

    Nazwa handlowa:

    DYS

    Numer modelu:

    OTB-007

    Nazwa produktu:

    19 '' zamontowany w stojaku ODF 8 12 24-portowa optyczna ramka rozdzielcza

    Materiał:

    stal walcowana na zimno

    Kolor:

    Czarny lub dostosuj

    Wymiar:

    430 * 300 * 1U (2U)

    Porty adaptera:

    SC, FC, LC, ST, E2000, ...

    Maksymalna pojemność (rdzeń):

    96 (4U)

    Instalacja:

    19 "zamontowany w stojaku

    Podanie:

    Projekt Telecom, FTTH, CATV, HFC

    Waga:

    5,2 kg

    Uszczelka:

    Karton eksportowy
    pakowanie i dostawa

    Szczegóły dotyczące opakowania Karton eksportowy

    Czas dostawy w ciągu 5 dni roboczych

    Cechy:

    1) Standardowy rozmiar, niewielka waga i rozsądna struktura
    2) Tacka spodów wewnątrz wymienna
    3) Może być stosowany w standardowej ramce dystrybucyjnej 19 '', 23 ''
    4) Odpowiedni do wstęgi i pojedynczego włókna
    5) Różne płyty panelu, aby dopasować inny interfejs adaptera
    6) Znak przedni na tabliczce jest łatwy do identyfikacji i obsługi
    7) opcjonalnie 12C, 24C, 36C, 48C, 72C, 96C, z lub bez pigtaili światłowodowych i adapterów
    8) Łatwe w zarządzaniu i obsłudze

    Applicati na

    1) Pętla abonencka telekomunikacyjna

    2) Światłowód do domu (FTTH)
    3) LAN / WAN
    4) CATV

    Dla panelu 1U:

    Odpowiednie adaptery SC LC FC ST
    Materiał Stalowa płyta walcowana na zimno
    Waga 5200g
    Dostępny kabel Kabel zewnętrzny lub wewnętrzny
    Wylot 24 Port
    Sposób instalacji Montaż w stojaku
    Wymiary 430 mm x 300 mm x 1 U
    Aplikacje Szafka do montażu w szafie w Data Center
    Kompatybilne typy kabli Riser tak
    Pojemność złącza 24 szt. Złącza SC lub 48 szt. LC
    Typ złącza SC
    Upuść połączenie kablowe tak
    Obejmuje splitters Nie
    Wewnątrz i na zewnątrz Kabel wewnętrzny / zewnętrzny
    Lokalizacja Gabinet Zazwyczaj
    Lokalizacja użycia Centrum danych
    Zablokuj kompatybilny Śruby
    Liczba kropli terminala 4 Kable
    Liczba tacek 1 tacka splatana
    Rodzaj produktu ODF / Patch panel światłowodowy
    Rozwiązanie dla Okablowanie do montażu w szafie Rack
    Pojemność splotu 24 włókna
    Zdolność Splittera tak

    Przewaga konkurencyjna
    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; I dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkt reklamowany w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz w krajach Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)