SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMPO/MTP

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    24-rdzeniowy kabel MPO / MTP 3,0 mm 3M kabel Optyczny światłowodowy kabel okrągły Rodzaj kabla

    Chiny 24-rdzeniowy kabel MPO / MTP 3,0 mm 3M kabel Optyczny światłowodowy kabel okrągły Rodzaj kabla dostawca
    24-rdzeniowy kabel MPO / MTP 3,0 mm 3M kabel Optyczny światłowodowy kabel okrągły Rodzaj kabla dostawca 24-rdzeniowy kabel MPO / MTP 3,0 mm 3M kabel Optyczny światłowodowy kabel okrągły Rodzaj kabla dostawca 24-rdzeniowy kabel MPO / MTP 3,0 mm 3M kabel Optyczny światłowodowy kabel okrągły Rodzaj kabla dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: 24 Cores MPO/MTP Optical Fiber Patch Cord

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Cena: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu

    24 rdzenia MPO / MTP 3,0 mm 3 M kabel optyczny

    Szybkie szczegóły

    • Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynentalne)
    • Nazwa marki: DYS / OEM
    • Numer modelu: MPO / MTP
    • Certyfikat: ISO9001, ROHS
    • Typ kabla: włókno okrągłe
    • Typ złącza: Złącze MPO o dużej łączności, złącze lcd uni
    • Interfejs złącza: wymagania interfejsu MPO: IEC61754-4.20 i IEC61754-7
    • Jakość polerowania : polerowana jakość czołków: IEC61300-3-35
    • Utrata wtrącenia: ≤ 0.5dB OM3 / ≤ 0.6dB SM OS2
    • Zwroty zwrotu: ≥ 25dB OM3; ≥ 35dB
    • Typ złącza: standardowy, Elite

    Opakowania i dostawa

    Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub według życzenia klienta
    Szczegóły dostawy: Za 3 dni

    Aplikacje

    Wykonanie zespołów MTP / MPO Zakończenie:

    Typ / wydajność Singlemode (język polski APC) Multimode (PC / Płaski polski)
    Standard Elite niskie straty Standard Elite niskie straty
    Maksymalna utrata wsadu ≤ 0,75dB ≤ 0.35dB ≤ 0.60dB ≤ 0.35dB
    Utrata zwrotu ≥ 50dB Nie dotyczy
    temperatura robocza -40 ° C do 80 ° C 40 ° C do 80 ° C
    Długość fali testowej 1310nm 850nm

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; Oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)