SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Patch Cord

24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC

Im Online Czat teraz
Certyfikaty
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
Opinie klientów
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC

Chiny 24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC dostawca
24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC dostawca 24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC dostawca 24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC dostawca 24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC dostawca

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: MU/APC-SC/APC

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1
Cena: 1 USD
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3days
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Miejsce pochodzenia:: Zhejiang, Chiny Typ złącza:: MU / APC-SC / APC
Fibre jacket:: 5,0 mm Kolor:: Żółty
Return Loss:: > 50db

24 żyłowy kabel światłowodowy jednomodowy, zestawy światłowodowe SM MU / APC - SC / APC



Patchcord Optic dostępny jest zarówno w wersji jednomodowej jak i wielomodowej

Zarówno w wersji jednomodowej, jak i wielomodowej, światłowodowy krosownica jest wyposażona w ceramiczną tuleję cyrkonową z uprzednio wypolerowanym PC, UPC, profil APC i wypukły koniec sferyczny

Te typy czołowych powierzchni pozwalają na szybsze polerowanie, odbicie w dolnej części pleców i straty optyczne, zapewniając jednocześnie maksymalną powtarzalność

Cechy:
Niska utrata wtrąceniowa i utrata odbicia wstecznego
Tylna powierzchnia okuciowana wstępnie kopułowana
Doskonała wytrzymałość mechaniczna
Dobra w powtarzalności
Dobra w zamian
Zielona produkcja, CE, RoHS

Podanie:
Telekomunikacja
CATV, LAN, MAN, WAN, test i pomiary
Przemysł wojskowy
Medyczny

Parametr
Tryb Tryb pojedyńczy Multimode
Polskie PC, APC PC
Utrata wstawki Standard ≤0,7dB ≤0,5dB
Elite Low Loss ≤ 0,35 dB ≤0,3dB
Powrót straty PC≥50dB; APC≥60dB ≥30dB
Testowa długość fali 1310 / 1550nm 850 / 1310nm
Trwałość (500 krycia) ≤0,2dB
temperatura robocza -20 ℃ ~ + 70 ℃
Temperatura przechowywania -40 ℃ ~ + 85 ℃
Ognioodporne IEC 60794-2-30
Zgodność z normami ROHS, IEC i GR-326
Specyfikacja
Typ włókna OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Rodzaj sznurka 8, 12, 24 rdzenie
Średnica kabla 250um, 900um lub dostosowany
Kurtka kablowa LSZH, OFNR, OFNP
Długość (M) 0,35 m lub dostosowany

Przewaga konkurencyjna

DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych oraz krajów Azji Południowo-Wschodniej.

Szczegóły kontaktu
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)