SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Patch Cord

24-żyłowy jednoprzewodowy kable światłowodowe, zespoły światłowodowe SM MU / APC - SC / APC

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    24-żyłowy jednoprzewodowy kable światłowodowe, zespoły światłowodowe SM MU / APC - SC / APC

    Chiny 24-żyłowy jednoprzewodowy kable światłowodowe, zespoły światłowodowe SM MU / APC - SC / APC dostawca
    24-żyłowy jednoprzewodowy kable światłowodowe, zespoły światłowodowe SM MU / APC - SC / APC dostawca 24-żyłowy jednoprzewodowy kable światłowodowe, zespoły światłowodowe SM MU / APC - SC / APC dostawca 24-żyłowy jednoprzewodowy kable światłowodowe, zespoły światłowodowe SM MU / APC - SC / APC dostawca 24-żyłowy jednoprzewodowy kable światłowodowe, zespoły światłowodowe SM MU / APC - SC / APC dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: MU/APC-SC/APC

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 1
    Cena: 1 USD
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Miejsce pochodzenia:: Zhejiang, Chiny Typ złącza:: MU / APC-SC / APC
    Kurtka z włókna:: 5,0 mm Kolor:: Żółty
    Strata zwrotu:: > 50db

    24 żyłowy kabel światłowodowy jednomodowy, zestawy światłowodowe SM MU / APC - SC / APC



    Patchcord Optic dostępny jest zarówno w wersji jednomodowej jak i wielomodowej

    Zarówno w wersji jednomodowej, jak i wielomodowej, światłowodowy krosownica jest wyposażona w ceramiczną tuleję cyrkonową z uprzednio wypolerowanym PC, UPC, profil APC i wypukły koniec sferyczny

    Te typy czołowych powierzchni pozwalają na szybsze polerowanie, odbicie w dolnej części pleców i straty optyczne, zapewniając jednocześnie maksymalną powtarzalność

    Cechy:
    Niska utrata wtrąceniowa i utrata odbicia wstecznego
    Tylna powierzchnia okuciowana wstępnie kopułowana
    Doskonała wytrzymałość mechaniczna
    Dobra w powtarzalności
    Dobra w zamian
    Zielona produkcja, CE, RoHS

    Podanie:
    Telekomunikacja
    CATV, LAN, MAN, WAN, test i pomiary
    Przemysł wojskowy
    Medyczny

    Parametr
    Tryb Tryb pojedyńczy Multimode
    Polskie PC, APC PC
    Utrata wstawki Standard ≤0,7dB ≤0,5dB
    Elite Low Loss ≤ 0,35 dB ≤0,3dB
    Powrót straty PC≥50dB; APC≥60dB ≥30dB
    Testowa długość fali 1310 / 1550nm 850 / 1310nm
    Trwałość (500 krycia) ≤0,2dB
    temperatura robocza -20 ℃ ~ + 70 ℃
    Temperatura przechowywania -40 ℃ ~ + 85 ℃
    Ognioodporne IEC 60794-2-30
    Zgodność z normami ROHS, IEC i GR-326
    Specyfikacja
    Typ włókna OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
    Rodzaj sznurka 8, 12, 24 rdzenie
    Średnica kabla 250um, 900um lub dostosowany
    Kurtka kablowa LSZH, OFNR, OFNP
    Długość (M) 0,35 m lub dostosowany

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych oraz krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)