SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMPO/MTP

40G OM3 MPO / MTP Optyczny kabel połączeniowy światłowodu / światłowód, wodoodporny

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    40G OM3 MPO / MTP Optyczny kabel połączeniowy światłowodu / światłowód, wodoodporny

    Chiny 40G OM3 MPO / MTP Optyczny kabel połączeniowy światłowodu / światłowód, wodoodporny dostawca
    40G OM3 MPO / MTP Optyczny kabel połączeniowy światłowodu / światłowód, wodoodporny dostawca 40G OM3 MPO / MTP Optyczny kabel połączeniowy światłowodu / światłowód, wodoodporny dostawca 40G OM3 MPO / MTP Optyczny kabel połączeniowy światłowodu / światłowód, wodoodporny dostawca 40G OM3 MPO / MTP Optyczny kabel połączeniowy światłowodu / światłowód, wodoodporny dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: Kaseta podstawowa typu MPO

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 50szt
    Cena: 1 USD
    Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub według życzenia klienta
    Czas dostawy: 3 dni
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu

    Moduł światłowodu, kasety MPO / MTP 12core / 24core

    Kasety MPO firmy DYS-Fiber są wstępnie testowane i wyposażone w 12-lub 24-włóknowe złącza MPO z tyłu, które wychodzą na pojedyncze złącza lub złącza tablicowe z przodu. Kasety są specjalnie dostosowywane do Twoich potrzeb konfiguracyjnych, a moduły są specjalnie zaprojektowane tak, aby spełniały konkretne potrzeby aplikacji. Wybierz jedną z wielu złączy, w tym LC, SC i MU dla systemów OM1, OM2, OM3, OM4 i OS2.

    cechy

    1.Componuj standardowe style Black XLX i dostępne w kasetach niestandardowych

    2.100% fabryki testowane z wynikami testu dołączonymi do każdej kasety

    3. Kaseta z funkcją nagrań typu "play-play" eliminuje potrzebę zakończenia pola lub spasowania

    4.Allowuj na prostą ścieżkę migracji do sieci 40GbE i 100GbE za pomocą kaset MPO

    Obudowa adaptera 5.MPO umożliwia łatwe prowadzenie kabla i właściwy promień zgięcia

    6 ... Złącza MPO lub oddzielne złącza na przedniej ściance, włączając w to LC, SC i MU

    Dostępne są jednomodowe, wielomodowe i laserowe z wielomodem dostępne typy

    Aplikacje

    1. Odpowiednie do płaskiej płyty tylnej o wysokiej gęstości i płytek drukowanych (PCB) w systemach danych i telekomunikacyjnych

    2.Usługi w nadajnikach i odbiornikach, złącza MPO oferują do 12 razy większą gęstość standardowych złączy , zapewniając znaczne oszczędności miejsca i oszczędności

    3. Kompaktowa konstrukcja umożliwia zastosowanie dużych ilości włókien , a także niewielkich i lekkich kabli, które są idealne do użytku z ograniczeniami miejsca instalacji.

    4. Złącze MPO dobrze nadaje się do włókien w sytuacjach, w których wiele osób musi mieć dostęp do pojedynczego użytkownika. Czas instalacji znacznie się obniża, ponieważ jedno połączenie może zapewnić użytkownikowi dostęp do sześciu sieci.

    Nasze Usługi

    1.Sprawna cena
    2. Szybka dostawa
    3.Dostępna próbka
    4.Znoczesna gwarancja
    5.Reliable jakość, OEM usługi dostępne
    6. Profesjonalny produkt i wsparcie techniczne
    7.Prompt odpowiedzi na pytania lub zapytanie
    8.Dodatkowa usługa: z wyjątkiem dobrych produktów, możemy świadczyć dobre usługi na temat logistycznych i innych potrzebnych Ci pomocy

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)