SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Cable Assemblies

4 rdzeniowe żeńskie zespoły kabli światłowodowych AARC-LC Jednomodowa homologacja ROHS 9/125

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    4 rdzeniowe żeńskie zespoły kabli światłowodowych AARC-LC Jednomodowa homologacja ROHS 9/125

    Chiny 4 rdzeniowe żeńskie zespoły kabli światłowodowych AARC-LC Jednomodowa homologacja ROHS 9/125 dostawca
    4 rdzeniowe żeńskie zespoły kabli światłowodowych AARC-LC Jednomodowa homologacja ROHS 9/125 dostawca 4 rdzeniowe żeńskie zespoły kabli światłowodowych AARC-LC Jednomodowa homologacja ROHS 9/125 dostawca 4 rdzeniowe żeńskie zespoły kabli światłowodowych AARC-LC Jednomodowa homologacja ROHS 9/125 dostawca 4 rdzeniowe żeńskie zespoły kabli światłowodowych AARC-LC Jednomodowa homologacja ROHS 9/125 dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: AARC-LC

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Cena: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu

    4-liniowe zestawy kabli światłowodowych AARC-LC jednomodowy 9/125

    Szybki szczegół:

    Numer modelu: AARC

    Typ światłowodu: jednomodowy9 / 125

    Inserion Loss: <0,2db

    Utrata powrotu: > 45db

    Detale:

    ZłoŜone zespoły kabli AARC są przyjazne dla instalacji dla aplikacji stacjonarnych lub mobilnych i niezawodnie przesyłają dane na duŜe odległości w trudnych warunkach środowiskowych.

    Podanie:

    Fibra-to-the-Antena (FTTA)


    Najnowsze i nowej generacji systemy komunikacji mobilnej (GSM, UMTS, CMDA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE, itp.) Wdrażają światłowody, aby połączyć stację bazową z jednostką zdalną na maszcie antenowym.

    Okablowanie przemysłowe i automatyzacja

    AARC zapewnia najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo pracy. Wzmocniona konstrukcja zapewnia najwyższą wytrzymałość mechaniczną i termiczną, dzięki czemu linie danych pozostają żywe nawet w przypadku
    wstrząs, najsilniejsza wibracja lub przypadkowe niewłaściwe użycie.

    Systemy nadzoru

    Producenci aparatów bezpieczeństwa wybierają złącza AARC ze względu na niewielkie rozmiary i solidną konstrukcję. Zespoły AARC są łatwe do zainstalowania nawet w trudno dostępnych miejscach i zapewniają najwyższe bezpieczeństwo instalacji.

    Budowanie okrętów i statków

    Wysoka odporność na korozję przekonała zarówno budowniczych statków morskich, jak i cywilnych, do stosowania zespołów AARC do pokładowych systemów komunikacyjnych. Niklowane złącza wytrzymują wilgotne i słonawe otoczenie i gwarantują żywotność 20 lat i dłużej.

    Nadawanie

    oferuje szereg mobilnych systemów okablowania i zespołów AARC do tymczasowych instalacji kablowych
    wymagane do transmisji wydarzeń sportowych, wyścigów samochodowych itp. oraz do tymczasowych połączeń w przypadku zagrożeń naturalnych.

    Kluczowe cechy

    1 • Solidne złącze światłowodowe dla 2 i 4 kanałów ze śrubowanym mechanizmem krycia

    2 • Ochrona IP68, ochrona przed mgłą solną i ochrona EMI

    3 • Wysoka odporność na wstrząsy, drgania i mechaniczna

    4 • Szeroki zakres temperatur i szeroki zakres kabli wewnętrznych i zewnętrznych

    5 • Łatwa, niezawodna i ekonomiczna instalacja

    Wydajność optyczna

    1. Strata wypadkowa / IEC 61300-3-34

    2.singlemode typ. ≤ 0,2 dB 97% ≤ 0,45 dB


    3.multimode typ. ≤ 0,2 dB 97% ≤ 0,50 d


    Strata powrotu / jednomodowy IEC 61300-3-6 ≥ 50 dB

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001 , firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych oraz krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)