SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Attenuator

6dB SC / APC do tłumienia i testowania

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    6dB SC / APC do tłumienia i testowania

    Chiny 6dB SC / APC do tłumienia i testowania dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen (Chiny)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: Tłumik światłowodowy SC / APC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: 1-10usd/pcs
    Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub według życzenia klienta
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu

    6dB SC / APC do tłumienia i testowania

    Szybki podgląd:

    Numer modelu: SM SC / APC

    Materiał: metal

    Tłumik: 6 dB

    Złącze: SC / APC

    Szczegóły dostawy: w ciągu 3 dni

    Tłumik SC / APC Dtail:

    Oferujemy szeroką gamę podwójnych tłumików światłowodu o podwójnej długości fali (1310 / 1550nm). Te wszechstronne wciągniki liniowe są idealnym rozwiązaniem do tłumienia złączy światłowodowych Singlemode dla aplikacji laboratoryjnych i komercyjnych. Wykonana z najwyższej jakości materiałów i fabrycznie przetestowana, ta seria oferuje najszerszy wachlarz stylów złączy i typów polerowanych.

    Cechy:

    Służy do tłumienia złączy / połączeń światłowodowych

    Inline design zapewnia szybką i łatwą instalację

    Ceramiczne wkładki zapewniają precyzyjne wyrównanie

    Podwójna długość fali (1310 / 1550nm) zapewnia elastyczność wielu aplikacji

    Substancja tłumiąca - jonizowane włókno

    Aplikacje:

    Test i pomiar

    FTTX

    Dane techniczne :

    Tłumienie Wartość 1dB ~ 30dB
    Długość fali operacyjnej 1240 ~ 1620nm (Dual 1310 / 1550nm)
    Premia
    Utrata zwrotu UPC> 55dB
    APC> 65dB

    Osłabienie

    Precyzja

    1 ~ 7 dB ± 0.5dB
    8 ~ 12 dB ± 0.7dB
    13 ~ 17 dB ± 1.0dB
    18 ~ 25 dB ± 1,3 dB
    Maksymalna moc wejściowa optyczna 1000mW
    Zależna z polaryzacji strata ≤0.1dB
    Zakres temperatury pracy -40 do 75
    Zakres temperatur przechowywania -40 do 85
    Wilgotność względna 95% RH

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; Oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zyskać zaufanie klientów, produktów wysyłanych do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)