8f 12f 24f Jednomodowy wielomodowy kabel MPO / MTP do LC MPO Breakout

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: RoHS,ISO
Numer modelu: mpo
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub zgodnie z życzeniem klienta
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych

Szczegóły informacji

Numer modelu: MPO / MTP -LC Podaj nazwę: Kabel zabezpieczający MPO / MTP do LC MPO
Rodzaj złącza: LC, SC, ST, FC, MPO, MTP, Rdzeń światłowodowy: 8-rdzeniowy, 12-rdzeniowy, 24-rdzeniowy
Wstaw stratę: ≤0,7dB, ≤0,35 dB (Elite) Strata zwrotna: ≥60dB (SM), ≥25 dB (MM)
Materiały na kurtki: LSZH / OFNR / PVC Kolory kurtek: Żółty, Aqua, Erika Violet, Fioletowy

opis produktu

8 12 24-żyłowy jednomodowy Kabel połączeniowy OS2 Multimode OM3 OM4 OMTP MTP MPO

Wprowadzenie

① MPO / MTP Trunk Cable
② Kable uprzęży MPO / MTP
Fan Kable krosowe MPO / MTP Fan Out 0,9 mm
④ Zespół MPO / MTP serii IP
Patch Patchcordy o dużej gęstości
⑥ Sprzężenie zwrotne MPO / MTP
⑦ Patchcordy MT
⑧ Kasety MPO / MTP
⑨ Panel krosowy światłowodowy MPO / MTP



Zespoły kabli taśmowych DYS MPO / MTP i mulitcore tułowia ułatwiają szybkie wdrażanie okablowania szkieletowego o wysokiej gęstości w centrach danych i innych środowiskach o wysokiej światłowodzie, zmniejszając czas przestoju lub kosztów rekonfiguracji sieci.
MTP / MPO są używane do łączenia kaset, paneli lub wentylatorów, oferowane są w typach światłowodów w standardowych wersjach 8, 12, 24 lub 48 rdzeni przy użyciu zwartej i wytrzymałej struktury mikrokabli. Kompaktowy kabel optymalizuje wykorzystanie kolei linowej i poprawia przepływ powietrza.
Te kable MPO / MTP są zbudowane z komponentów najwyższej jakości, oferowane są elitarne wersje z niskimi stratami, charakteryzujące się niskim wkładem niskim dla wymagających szybkich sieci, w których budżet ma kluczowe znaczenie.

PODANIE

Sieć transmisji danych
Sieć dostępu do systemu optycznego
Sieć światłowodowa kanału pamięci
Architektury o dużej gęstości

CECHY

W 100% wstępnie zakończone i przetestowane fabrycznie w celu zapewnienia wydajności transferu
Szybka konfiguracja i praca w sieci, skrócenie czasu instalacji
Obsługuje aplikacje sieciowe 40G i 100G
Materiał płaszcza: LSZH, OFNR, OFNP dostępne
Obsługuje do 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F, dostępne są niestandardowe produkty

Parametry produktu

Poziom wydajności

Standard

Elita

Złącze

Tryb

Endface

IL (maks.) (DB)

RL (min) (dB)

IL (maks.) (DB)

RL (min) (dB)

MPO / MTP

SM

12F / APC

≤0,70

≥60

≤0,35

≥60

24F / APC

≤0,75

≥60

≤0,35

≥60

48F / APC

≤0,75

≥60

MM

12F / PC

≤0,50

≥20

≤0,35

≥20

24F / PC

≤0,50

≥20

≤0,35

≥20

48F / PC

≤0,50

≥20

LC / SC / FC / ST

SM

APC

≤0,30

≥60

≤0,10

≥60

UPC

≤0,20

≥50

≤0,10

≥50

MM

PC

≤0,20

≥30

≤0,10

≥30

 

Uwaga:
1. długość fali testowej: SM @ 1310/1550 nm, MM @ 850/1300 nm;
2. Standardowa zgodność: GR-326, GR-1435.

Właściwości mechaniczne

Pozycja

Kryteria

Zgodność

△ IL po 50 kratach

MPO / MTP

≤0,3dB

GR-1435

△ IL po 500 krycia

LC / SC / FC / ST

≤0,2dB

IEC 61300-2-2

Min. Promień zgięcia (dynamiczny)

20 * OD (średnica kabla)

Min. Promień zgięcia (statyczny)

15 * OD (średnica kabla)

 

Warunki otoczenia

Pozycja

Kryteria

Zgodność

Operacja Temperatura

-40 ~ 60 ° C

IEC 61753-1

Temperatura przechowywania

-45 ~ 85 ° C

 

Nasza firma

Shenzhen DYS Technologia światłowodowa jest wiodącą firmą w dziedzinie rozwoju i produkcji zaawansowanych produktów światłowodowych, głównie do produkcji kabli światłowodowych do wnętrz i na zewnątrz, wodoodpornej zworki CPRI, zworki MPO / MTP, standardowej zworki światłowodowej i splittera PLC. DYS zdobył w 2014 roku honorowy tytuł National High-tech enterprise by Shenzhen.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży światłowodowej, nasza fabryka jest w pełni wyposażona na ponad 3500 metrów kwadratowych i ponad 23 liniach produkcyjnych niepylących. Około 200 dobrze wyszkolonych pracowników i inżynierów przyczynia się do naszych dumnych produktów. Posiadamy 5 linii produkcyjnych dla kabla światłowodowego, 2 linie montażowe zworki MPO / MTP o wysokim standardzie, 8 linii produkcyjnych dla zworki standardowej i 8 linii produkcyjnych splittera PLC.
Najbardziej zaawansowany importowany sprzęt do polerowania i przyrządy testujące umożliwiają naszym produktom doskonałą jakość, taką jak polerka Senko, interferometr, automat do czyszczenia oraz OTDR, JGR i tak dalej.
Wszystkie nasze produkty optyczne są zgodne z RoHS, a DYS uzyskał również certyfikat ISO9001, ISO14001. Nasze produkty wysokiej jakości i wyjątkowa obsługa zdobywają klientów z całego świata, światłowody DYS czekają na współpracę z Tobą.

FAQ

1. Ilu mamy pracowników?
Odpowiedź: około 200 dobrze wyszkolonych pracowników i inżynierów.
2. Kiedy powstanie nasza firma?
Odpowiedź: Zaczęliśmy od roku 2008.
3. Jakie są nasze główne produkty?
Odpowiedź: DYS poświęca się opracowywaniu, produkcji i sprzedaży kabla światłowodowego,
Patchcord wewnętrzny / zewnętrzny, rozgałęźnik, adapter, tłumik i tak dalej.
4. Jaki jest obszar fabryki?
Ponad 3500 metrów kwadratowych
Łącznie ponad 18 linii produkcyjnych niepylących
4 linie produkcyjne dla kabla światłowodowego
2 linie montażowe zworek MPO / MTP o wysokim standardzie
8 linii produkcyjnych dla standardowego Jumpe
4 linie produkcyjne PLC Pplitter
5. Jaki mamy certyfikat?
Odpowiedź: ISO 9001: 2008, RoSH, CPR, CE, UL, High and New Tech Enterprise Certficate.