SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMPO/MTP

Panele krosowe 96-portowe MPO / MTP Stalowe materiały montażowe do montażu w szafie typu Rack

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Panele krosowe 96-portowe MPO / MTP Stalowe materiały montażowe do montażu w szafie typu Rack

    Chiny Panele krosowe 96-portowe MPO / MTP Stalowe materiały montażowe do montażu w szafie typu Rack dostawca
    Panele krosowe 96-portowe MPO / MTP Stalowe materiały montażowe do montażu w szafie typu Rack dostawca Panele krosowe 96-portowe MPO / MTP Stalowe materiały montażowe do montażu w szafie typu Rack dostawca Panele krosowe 96-portowe MPO / MTP Stalowe materiały montażowe do montażu w szafie typu Rack dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: 96 Portowy Patch Panel MPO

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: 1-10usd/pcs
    Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub zgodnie z życzeniem klienta
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Numer modelu: 96-portowy panel Patch MPO Liczba włókien: 72, 96, 144, 288
    Typ złącza: MPO / MTP LC Przeprowadź test geometrii lub teraz: 100% minęło
    Wysokość: 1U, 2U, 3U, 4U materiał: Stal z powłoką proszkową lub aluminium
    Orzecznictwo: ISO9001:2008

    Podanie

    Sieć transmisji danych

    Kanał światłowodowy sieci pamięci masowej

    Architektury o wysokiej gęstości

    Sieć dostępu do systemu optycznego

    Cechy i zalety

    Wykonane w Chinach ze stali malowanej proszkowo

    Dostępne są niestandardowe wstępnie załadowane opcje panelu

    Kompletna linia kotew kablowych do mocowania w szafie lub panelu

    Panele Patch serii DYS High Density (HD) oferują dodatkowe gniazdo, które akceptuje maksymalnie cztery panele adapterów lub kasety MPO w podstawie 1RU. Ten projekt został osiągnięty poprzez zatrzaśnięcie uszu montażowych. Panele krosowe HD są idealne do zastosowań z dużą liczbą włókien i zmieszczą się w każdym standardowym stojaku 19 ”lub 23”, obracając ucha montażowe panelu.

    Dział DYS Fibre Optic Products oferuje kompletną linię paneli do montażu w szafie rackowej LGX do szaf 19 ”i 23”. Linia produktów obejmuje również kompletną linię lub ofertę modułów kaset MPO do samochodów ciężarowych MPO dzielących na SFP +, QSFP +, CFP + i CXP. naścienny lokal i panele NEMA na zewnątrz. Panele mogą być skonfigurowane do łatania, łączenia lub łatania i łączenia.

    Specyfikacje

    Rozmiar 1U (44,5 mm) 2U (89,0 mm) 3U (132,0 mm) 4U (176,0 mm)
    Porty 3 6 9 12
    Szerokość 482 mm
    Głębokość 250mm
    Waga netto 2,75 KG 3,8 KG 4,35 KG 6.6 KG
    Gross Wright 3.05 KG 4,1 KG 4.7 KG 7.1 KG
    Materiał Stal walcowana na zimno lub aluminium
    Kolor Czarny, szary, biały
    Complian do RoHS, REACH SVHC

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)