BiDi SFP Fiber Optic Transceiver Package With LC / SC Connector

Szczegóły Produktu:
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Światłowodowe nadajniki-odbiorniki Modelu: Nadajnik-odbiornik SFP
Manufaktura: Tak Certyfikat: ISO9001, ROHS
Złącze: LC / SC Skrzynia biegów: Do 120Km

opis produktu

BiDi SFP Optyczny pakiet nadawczo-odbiorczy ze złączem LC / SC

Szybkie szczegóły

1. Miejsce pochodzenia: GUA, Guangdong, Chiny (kontynentalne),

2. Nazwa banku: DYS

Numer modelu: nadajnik SFP

4.manufcturer: TAK

5.Certificate: ISO9001, ROHS

Specyfikacje

1. Pakiet SFP z złączem LC / SC

2. Pojedynczy + 3.3V zasilacz

Transmisja do 120Km z pojedynczym światłowodem

Feture

1. Pakiet SFP z złączem LC / SC


2. Pojedynczy + 3.3V zasilacz

Transmisja do 120Km z pojedynczym światłowodem


4.Zgodność z Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE

5.Eye Safety Zaprojektowany aby spełniać wymagania klasy Laser1, zgodnej z normą IEC60825-1


Dostępne produkty zgodne z RoHS

Specyfikacje

Nr części

Pakiet (b / s)

Szybkość przesyłania danych

Tx (nm)

Pout (dBm)

Rx

Czułość (dBm)

Temp ° C

Dosięgnąć

Inna opcja

PS-H45-60L

Bi-Di SFP

2.5G

1490nm DFB

0 ~ 5

 

KOŁEK

 

≤-25

 

0-70 ° C

 

60 km

 

DDM ROHS

 

PS-H54-60L

 

Bi-Di SFP

 

2.5G

 

1550nm DFB

 

0 ~ 5

 

KOŁEK

 

≤-25

 

0-70 ° C

 

60 km

 

DDM ROHS

 

PS-G45-80L-D

 

Bi-Di SFP

 

1.25G

 

1490nm DFB

 

0 ~ 5

 

KOŁEK

 

≤-26

 

0-70 ° C

 

80 km

 

DDM ROHS

 

PS-G54-80L-D

 

Bi-Di SFP

 

1.25G

 

1550nm DFB

 

0 ~ 5

 

KOŁEK

 

≤-26

 

0-70 ° C

 

80 km

 

DDM ROHS

 

PS-G35-40L-D

 

Bi-Di SFP

 

1.25G

 

1310nm FP

 

-5 ~ 0

 

KOŁEK

 

≤-24

 

0-70 ° C

 

40 km

 

DDM RoHS

 

PS-G53-40L-D

 

Bi-Di SFP

 

1.25G

 

1550nm DFB

 

-5 ~ 0

 

KOŁEK

 

≤-24

 

0-70 ° C

 

40 km

 

DDM RoHS

 

PS-G34-10L-D

 

Bi-Di SFP

 

1.25G

 

1310nm FP

 

-8 ~ -3

 

KOŁEK

 

≤-24

 

0-70 ° C

 

10 km

 

DDM RoHS

 

PS-G43-10L-D

 

Bi-Di SFP

 

1.25G

 

1490nm DFB

 

-8 ~ -3

 

KOŁEK

 

≤-24

 

0-70 ° C

 

10 km

 

DDM RoHS

 

PS-E45-1BL

 

Bi-Di SFP

 

155M

 

1490nm DFB

 

0 ~ 5

 

KOŁEK

 

≤-37

 

0-70 ° C

 

120 km

 

DDM RoHS

 

PS-E54-1B L

 

Bi-Di SFP

 

155M

 

1550nm DFB

 

0 ~ 5

 

KOŁEK

 

≤-37

 

0-70 ° C

 

120 km

 

DDM RoHS

 

PS-E35-20L-D

 

Bi-Di SFP

 

155M

 

1310nm FP

 

-15 ~ -8

 

KOŁEK

 

≤-32

 

0-70 ° C

 

20 km

 

DDM RoHS

 

PS-E53-20L-D

 

Bi-Di SFP

 

155M

 

1550nm FP

 

-15 ~ -8

 

KOŁEK

 

≤-32

 

0-70 ° C

 

20 km

 

DDM R

Przewaga konkurencyjna

DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; A także dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.