SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Cable Assemblies

Black Waterproof ODLC / PDLC Fiber Optic Patch Cord , High shock

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Black Waterproof ODLC / PDLC Fiber Optic Patch Cord , High shock

    Chiny Black Waterproof ODLC / PDLC Fiber Optic Patch Cord , High shock dostawca
    Black Waterproof ODLC / PDLC Fiber Optic Patch Cord , High shock dostawca Black Waterproof ODLC / PDLC Fiber Optic Patch Cord , High shock dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: ODLC

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 1-10
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS
    Numer modelu: ODLC-LC Patch cord Utrata wkładu: IL <0,2dB
    Typ złącza: ODLC, LC Włókna typu: OS2, OM1, OM2, OM3
    Rozmiar płaszcza kablowego: 7,0 mm, 4,5 mm Temp: -40 do +85 stopni
    Certyfikacja: RoHS, ISO9001

    Czarny wodoszczelny przewód światłowodowy ODLC / PDLC, wysoki wstrząs

    Szybki podgląd:

    Typ włókna: jednomodowy 9/125

    Utrata wkładu: <0,3db

    Strata powrotna:> 45 db

    Średnica: 7,0 mm

    Kolor kabla: Czarny

    Szczegóły dostawy: za 3 dni

    Detale:

    Zespoły kabli w trudnym środowisku PDLC są przyjazne dla instalacji w aplikacjach stacjonarnych lub mobilnych i transmitują niezawodnie dane na duże odległości w trudnych warunkach środowiskowych.

    Kluczowe cechy

     

    1 • Solidne złącze światłowodowe do 2 i 4 kanałów z przykręcanym mechanizmem łączącym

     

    2 • Ochrona IP68, zabezpieczenie przed mgłą solną i ochrona EMI

     

    3 • Wysoka odporność na wstrząsy, wibracje i mechaniczne

     

    4 • Szeroki zakres temperatur i szeroka gama kabli wewnętrznych i zewnętrznych

     

    5 • Łatwa, niezawodna i ekonomiczna instalacja

     

    Podanie:

    Fiber-to-the-Antenna (FTTA)


    Najnowsze i następnej generacji systemy komunikacji mobilnej (GSM, UMTS, CMDA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE itp.) Wykorzystują światłowody do połączenia stacji bazowej ze zdalnym urządzeniem na maszcie anteny.

     

    Okablowanie automatyki i przemysłowe

    zapewnia najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Wytrzymała konstrukcja zapewnia najwyższą odporność mechaniczną i termiczną, która utrzymuje linie danych przy życiu nawet w przypadku
    wstrząs, najsilniejsze wibracje lub przypadkowe niewłaściwe użycie.

     

    Systemy nadzoru

    Producenci kamer bezpieczeństwa wybierają złącza ODC ze względu na niewielkie rozmiary i solidną konstrukcję. Zespoły ODC są łatwe w instalacji nawet w miejscach trudno dostępnych i zapewniają najwyższe bezpieczeństwo instalacji.

     

    Budowa okrętów i statków

    Wysoka odporność na korozję przekonała zarówno konstruktorów okrętów morskich, jak i cywilnych do korzystania z zespołów ODC do pokładowych systemów komunikacyjnych. Niklowane złącza wytrzymują wilgotne i słone środowisko oraz gwarantują żywotność 20 lat i więcej.

     

    Nadawanie

    oferuje szereg systemów okablowania mobilnego i zespołów ODC do tymczasowych instalacji kablowych
    wymagane do transmisji wydarzeń sportowych, wyścigów samochodowych itp. oraz do połączeń tymczasowych w przypadku zagrożeń naturalnych.

     

    Wydajność optyczna

     

    1. Strata wstawienia / IEC 61300-3-34

    2.singlemode typ. ≤ 0,2 dB 97% ≤ 0,45 dB
    3.multimode typ. ≤ 0,2 dB 97% ≤ 0,50 d  
    Strata powrotna / jednomodowy IEC 61300-3-6 ≥ 50 dB

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność jakości produktu i doskonałą wydajność; I dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkt przeniesiony do Europy i Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)