SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Connector Cleaner

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Złącze Mpo / Mtp Oczyszczacz światłowodowy, jednodotykowe narzędzia do czyszczenia światłowodów

    Chiny Złącze Mpo / Mtp Oczyszczacz światłowodowy, jednodotykowe narzędzia do czyszczenia światłowodów dostawca
    Złącze Mpo / Mtp Oczyszczacz światłowodowy, jednodotykowe narzędzia do czyszczenia światłowodów dostawca Złącze Mpo / Mtp Oczyszczacz światłowodowy, jednodotykowe narzędzia do czyszczenia światłowodów dostawca Złącze Mpo / Mtp Oczyszczacz światłowodowy, jednodotykowe narzędzia do czyszczenia światłowodów dostawca Złącze Mpo / Mtp Oczyszczacz światłowodowy, jednodotykowe narzędzia do czyszczenia światłowodów dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong Cina
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: Złącze MPO / MTP czystsze

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1-10
    Szczegóły pakowania: Indywidualne Box lub zgodnie z życzeniem klienta
    Czas dostawy: w ciągu 3 dni
    Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Miejsce pochodzenia:: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa:: DYS
    Numer modelu:: mpo cleaner Marka włókna:: DYS / OEM
    Złącze światłowodowe:: MPO / MTP Certyfikacja:: ISO9001, ROHS

    Niebieski One-Click Fiber Cleaner, Złącze Mpo / Mtp Fiber Optic Cleaner

    Środek czyszczący MPO jest urządzeniem o wysokiej wydajności przeznaczonym do czyszczenia końcówek czołowych złączy MPO i MTP. Ekonomiczne narzędzie do czyszczenia powierzchni końcowych włókien bez użycia alkoholu. Dzięki temu oszczędza czas, skutecznie czyszcząc wszystkie 12 włókien na raz. Czyszczenie złączy MPO jest przeznaczone do czyszczenia zarówno odsłoniętych końcówek złącza i złączy w adapterach.


    Cecha

    1. Skuteczne dla różnych zanieczyszczeń, w tym kurzu i olejów.
    2. Intermate zdolności z FOCIS-5 (MPO).
    3. Możliwość czyszczenia tulei z kołkami prowadzącymi lub bez.
    4. Możliwość czyszczenia końcówek MPO wewnątrz lub na zewnątrz adaptera MPO.
    5. Wąska konstrukcja osiąga szczelnie rozmieszczone adaptery MPO.
    6. Łatwa operacja jednoręczna.
    7. Do 600 czyszczeń.


    Aplikacje

    1. Oczyścić złącza wielofunkcyjne i jednomodowe (pod kątem) MPO.
    2. Oczyścić złącza MPO w adapterze.
    3. Oczyść otwarte końcówki MPO.
    4. Wspaniały dodatek do zestawów do czyszczenia.
    Zgodny
    Złącza
    Złącza MPO
    Złącza MTP
    Zgodny
    Końcówka
    Płaski i / lub 8 stopni
    z obydwoma kołkami prowadzącymi i bez kołka
    Usages 600 razy

    Przewaga konkurencyjna  

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zyskać zaufanie klientów, produktów wysyłanych do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)