Corning Optical Fiber Patch Cord LC / APC-LC / APC , Low Insertion Loss & PDL

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: LC / APC-LC / APC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiable
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3days
Payment Terms: T/C,T/T
Supply Ability: 500000PCS / Month

Szczegóły informacji

Włókna typu: Druk jednostronny i dwustronny Rodzaj złącza: PC / UPC / APC
Length: 1m 2m 3m or Customized materiał: PVC / LSZH
Nazwa produktu: Patchcord światłowodowy Kolor: Orange lub inne

opis produktu

Patchcord światłowodowy Corning LC / APC-LC / APC, niski współczynnik stratności i PDL

Szybkie Szczegóły:


Nazwa marki: DYS / OEM
Numer modelu: LC / APC-LC / APC
Typ światłowodu: jednomodowy
Utrata wtrąceniowa: <0,3 dB
Strata zwrotna:> 45db
Kolor żółty
Szczegóły dostawy :: Za 3 dni

cechy


1. Konkurencyjne cenowo
2. Niska strata wtrąceniowa i PDL
3. Fabrycznie zakończony i przetestowany
4. Opcje światłowodu: G.652 / G.657/OM1/OM2/OM3 i PM Panda Fibre
5. Opcje złącza: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP
6. Opcje polerowania: PC / UPC / APC
7. Funkcja złącza z ceramicznymi tulejami

Aplikacje


1. Access Network
2. Systemy telekomunikacyjne / CATV
3. FTTx

Dane techniczne

Parametry

Standardowe zespoły kabli światłowodowych

Rodzaj włókna

SM (G.652 / G.657A)

MM (OM1 / OM2 / OM3)

Materiały na kurtki

LSZH / OFNR / PVC

Rodzaj złącza

SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000

Materiały okuć

Ceramiczny

Testowanie długości fal

1310 ± 30/1550 ± 30 nm

850 ± 30/1300 ± 30 nm

Straty wtrąceniowe (dB)
TIA / EIA-455-107

≤ 0,3dB
(PC / UPC / APC)

≤ 0,3dB
(PC / UPC)

Strata powrotna (dB)
TIA / EIA-455-107

≥45dB (PC / UPC)
≥55dB (APC)

≥35dB (PC / UPC)

Wymienność

≤ 0,2dB

Zespoły kablowe

Patchcord Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out

Temperatura pracy (° C)

-10 ~ + 70

Temperatura przechowywania (° C)

-40 ~ +85

Pakiet

1 jednostka / torba

* Wszystkie podane wartości dotyczą złączy.



Przewaga konkurencyjna
DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy posiadające dobre zaplecze i wykwalifikowane zarządzanie zasobami ludzkimi w celu zapewnienia stabilności jakości produktu i doskonałej wydajności; oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.