SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Cable Assemblies

CPRI - FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With RoHS , UL

Im Online Czat teraz
Certyfikaty
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
Opinie klientów
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

CPRI - FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With RoHS , UL

Chiny CPRI - FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With RoHS , UL dostawca
CPRI - FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With RoHS , UL dostawca CPRI - FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With RoHS , UL dostawca CPRI - FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With RoHS , UL dostawca

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: CPRI OUTDOOR PATCH CORD

Zapłata:

Payment Terms: L/C, T/T, Western Union
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS/OEM
Numer modelu: Kabel Patch CPRI Inserion Loss: IL <0,2 dB
Typ złącza: CPRI, LC Włókna typu: OS2, OM1, OM2, OM3
Rozmiar kurtki kablowej: 7,0 mm, 4,5 mm Temperatura robocza: -40 do +85 stopni
Certyfikacja: RoHS, ISO9001

CPRI - Zestawy kabli światłowodowych FTTA Outdoor z RoHS, UL

1. Funkcja:

1> FTTA, stacja bazowa WiMax, aplikacja CATV na zewnątrz;

2> Opcjonalna średnica: 4,8 mm, 7,0 mm lub dostosowana;

3> Opcjonalna kurtka: LSZH, PE., Opancerzona lub nie opancerzona;

4> IP67 Wodoodporna ochrona;

2. Rysunek:

POZYCJA

Opis

Q'TY

1

2 Przewód wewnętrzny / zewnętrzny Fibres

1 SZT

2

Zerwać zestawy

2 SZT

3

Rura opancerzona 3,0 mm

4 SZT

4

LC Boot

4 SZT

5

LC Duplex Clips

2 SZT

6

Złącze LC / UPC SM duplex niebieskie

2 SZT

3. Wydajność montażu:

Pozycja

Dane

Utrata wstawki

≤0,2dB

Powrót straty

SM / UPC≥55dB, SM / APC≥65dB, MM≥35dB

Żywotność mechaniczna

500 cykli

Temperatura pracy

-40 ° C ~ + 70 ° C

Temperatura przechowywania

-40 ° C ~ + 70 ° C

Temperatura robocza

-10 ° C ~ + 50 ° C

Poziom ochrony

IP67

Dane rozciągające

Wytrzymałość między złączem a przewodem światłowodowym ≥100N

Poświadczenie

Spotkaj się z RoHS

4. Specyfikacja kabla:

Pozycja

Dane

błonnik

OS2, OM1, OM2, OM3, OM4

Członek naciągu

Aramidowy Kevlar, Rura pancerna

Max. osłabienie

SM: ≤ 0,34 dB / km przy 1310 nm, ≤0,20 dB / km przy 1550 nm

MM: ≤0,60 dB / km przy 1300nm, ≤2,3 dB / km przy 850nm

Odporność na rozciąganie (krótkotrwała)

500N (bez złamania)

Odporność na zgniatanie (krótko-i długoterminowa)

1000N / 100 mm

rozpalanie opóźniania

IEC 60332-3

Temperatura

-40 ~ + 70 ° C

Uvioresistant

PRZECHODZIĆ

Poświadczenie

Spotkaj się z RoHS i UL

Szczegóły kontaktu
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)