CPRI - FTTA Zewnętrzne zespoły światłowodowe z certyfikatem RoHS UL

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: CPRI OUTDOOR PATCH CORD
Zapłata:
Payment Terms: L/C, T/T, Western Union

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS/OEM
Numer modelu: Patch cord CPRI Utrata wkładu: <body> IL &lt;0,2dB</span>
Typ złącza: CPRI, LC Włókna typu: OS2, OM1, OM2, OM3
Rozmiar płaszcza kablowego: 7,0 mm, 4,5 mm Temp: -40 do +85 stopni
Certyfikacja: RoHS, ISO9001

opis produktu

CPRI - FTTA Zewnętrzne zespoły światłowodowe z RoHS, UL

1. Funkcja:

1> stacja bazowa FTTA, WiMax, aplikacja zewnętrzna CATV;

2> Opcjonalna średnica: 4,8 mm, 7,0 mm lub dostosowana;

3> Opcjonalna kurtka: LSZH, PE., Pancerna lub nie opancerzona;

4> IP67 Wodoodporna ochrona;

2. Rysunek:

POZYCJA

Opis

Q'TY

1

Kabel światłowodowy 2Core do zastosowań wewnętrznych / zewnętrznych

1 SZT

2

Zestawy wybuchowe

2 szt

3

Rura pancerna 3,0 mm

4 szt

4

LC Boot

4 szt

5

Klipsy Duplex LC

2 szt

6

Złącze dwustronne LC / UPC SM niebieskie

2 szt

3. Wydajność montażu:

Pozycja

Dane

Utrata wkładania

≤0,2dB

Strata zwrotna

SM / UPC≥55dB, SM / APC ≥ 65 dB, MM≥35 dB

Życie mechaniczne

500 rowerów

Temperatura pracy

-40 ° C ~ + 70 ° C

Temperatura przechowywania

-40 ° C ~ + 70 ° C

Temperatura robocza

-10 ° C ~ + 50 ° C

Poziom ochrony

IP67

Dane rozciągające

Rozciągliwość między złączem a kablem światłowodowym ≥ 100N

Poświadczenie

Poznaj RoHS

4. Specyfikacja kabla:

Pozycja

Dane

błonnik

OS2, OM1, OM2, OM3, OM4

Członek napięty

Aramidowy Kevlar, Armored Tube

Max. osłabienie

SM: ≤ 0,34 dB / km przy 1310 nm, ≤ 0,20 dB / km przy 1550 nm

MM: ≤0,60dB / km przy 1300 nm, ≤ 2,3 dB / km przy 850 nm

Odporność na rozciąganie (krótkoterminowa)

500N (bez złamania)

Odporność na zgniatanie (krótkoterminowe / długoterminowe)

1000N / 100mm

zapalne opóźnienie

IEC 60332-3

Temperatura

-40 ~ + 70 ° C

Uvioresistant

PRZECHODZIĆ

Poświadczenie

Poznaj RoHS i UL