SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Patch Cord

Dostosuj długość pojedynczych włókien Fiber Jumpers, Lc Lc Fiber Patch Cord

Im Online Czat teraz
Certyfikaty
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
Opinie klientów
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Dostosuj długość pojedynczych włókien Fiber Jumpers, Lc Lc Fiber Patch Cord

Chiny Dostosuj długość pojedynczych włókien Fiber Jumpers, Lc Lc Fiber Patch Cord dostawca
Dostosuj długość pojedynczych włókien Fiber Jumpers, Lc Lc Fiber Patch Cord dostawca Dostosuj długość pojedynczych włókien Fiber Jumpers, Lc Lc Fiber Patch Cord dostawca Dostosuj długość pojedynczych włókien Fiber Jumpers, Lc Lc Fiber Patch Cord dostawca

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: LC-LC

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 10pcs
Cena: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Miejsce pochodzenia:: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa:: DYS / OEM
Numer modelu:: LC-LC Rozmiar kabla:: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm
Długość:: Dostosuj Certyfikacja:: ISO9001, ROHS

Dostosuj długość Single Mode Fibre Bluers, Lc Lc Patch Patch

Szybki szczegół:

  • Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
  • Nazwa marki: DYS / OEM
  • Numer modelu: LC-LC
  • Typ włókna: SM, MM
  • Kolor: żółty, pomarańczowy, niebieski, czarny, zielony ...
  • Długość: dostosuj
  • Rozmiar kabla: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm
  • Marka włókien: YOFC, OFS, Corning
  • Kurtka: PVC, LSZH, OFNP, OFNR
  • Certyfikacja: ISO9001, ROHS

Cecha:

1.Cena konkurencyjna

2. Niższa utrata przyczepności i PDL

3. Zakończone fabrycznie i przetestowane

4. Opcje światłowodowe: G.652 / G.657/OM1/OM2/OM3 i PM Panda Fibre

5. Opcje łączników: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP

6. Opcje wyłudzania: PC / UPC / APC

7. Złącze konstrukcyjne z ceramicznymi osłonami

Aplikacje

1. Dostęp do sieci

2.Telecom / CATV Systems

3.FTTx

Dane techniczne

Parametry Standardowe zespoły kabli światłowodowych
Typ włókna SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3)
Materiały na kurtki LSZH / OFNR / PVC
Typ złącza SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000
Materiały ferromagnetyczne Ceramiczny
Testowanie długości fal 1310 ± 30/1550 ± 30nm 850 ± 30/1300 ± 30nm
Straty wtrąceniowe (dB)
TIA / EIA-455-107
≤ 0,3 dB
(PC / UPC / APC)
≤ 0,3 dB
(PC / UPC)
Return Loss (dB)
TIA / EIA-455-107
≥45dB (PC / UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (PC / UPC)
Wymienialność ≤ 0,2dB
Zespoły kablowe Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out Patchcord
Temperatura robocza (° C) -10 ~ + 70
Temperatura przechowywania (° C) -40 ~ +85
Pakiet 1jednostka / torba
* Wszystkie podane wartości są ze złączami.

Przewaga konkurencyjna

DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkt reklamowany w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz w krajach Azji Południowo-Wschodniej.

Szczegóły kontaktu
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)