SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Splitter

Customized 1 x 32 PLC Optical Fiber Splitter With SC APC Connector For Local Access Network

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Customized 1 x 32 PLC Optical Fiber Splitter With SC APC Connector For Local Access Network

    Chiny Customized 1 x 32 PLC Optical Fiber Splitter With SC APC Connector For Local Access Network dostawca
    Customized 1 x 32 PLC Optical Fiber Splitter With SC APC Connector For Local Access Network dostawca Customized 1 x 32 PLC Optical Fiber Splitter With SC APC Connector For Local Access Network dostawca Customized 1 x 32 PLC Optical Fiber Splitter With SC APC Connector For Local Access Network dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: 1*32 PLC

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Cena: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu

    Dostosowany 1 x 32 rozdzielacz światłowodowy z gniazdem SC APC dla sieci lokalnej

    Szczegóły:

    Nazwa handlowa:   DYS / OEM

    Numer modelu:   1x32 plc

    Typ włókna:   9/125, SMF-28e lub Dostosuj

    Długość fali operacyjnej (nm):   1310/1550

    Typ złącza:   FC, SC, ST, LC, MU

    Długość włókna:   0.5M, 1M lub dostosować

    cechy

    1. Niska nadwyżka i wysoka perforancja

    2. Wysoka wsteczna utrata odbicia

    3. Dostosowane opakowanie i konfiguracja

    4. Zgodność z Tcordial GR-1221 i GR-1209

    5. Wysoka stabilność i niezawodność

     

    Aplikacje

    1.Telekomunikacja sieciowa

    2.Lokalna sieć dostępowa

    3. System CATV

    4. LAN

    Parametr

    Jednostka

    Premia

    ZA

    b

    Długość fali roboczej

    Nm

    1310 ± 20, 1550 ± 20/1310 ± 40, 1550 ± 40 lub inne

    Nadmiar straty

    Typ.

    DB

    0,1

    Stabilność Polaryzacji

    Max

    DB

    0,1

    0,1

    0,15

    Jednorodność (50:50)

    Max

    DB

    0,6

    0,8

    1.0

    Stabilność termiczna

    Max

    DB

    0,2

    0,3

    0,4

    Kierunkowość

    Min

    DB

    50 (1x2), 60 (2x2)

    Odbicie

    Min

    DB

    50 (1x2), 60 (2x2)

    temperatura robocza

    DO

    -30 ~ 85

    Temperatura przechowywania

    DO

    -40 ~ 85

    Utrata wkładania

    50/50

    Max

    DB

    3.3 / 3.3

    3.4 / 3.4

    3,6 / 3,6

    45/55

    3,8 / 2,9

    3,9 / 3,0

    4.0 / 3.1

    40/60

    4,3 / 2,5

    4.4 / 2.6

    4,6 / 2,7

    35/65

    4,9 / 2,1

    5,0 / 2,2

    5.2 / 2.3

    30/70

    5,6 / 1,8

    5,7 / 1,85

    5.9 / 1.9

    25/75

    6.4 / 1.45

    6,5 / 1,55

    6.7 / 1.6

    20/80

    7.4 / 1.15

    7.5 / 1.2

    7.7 / 1.3

    15/85

    8,7 / 0,9

    8,8 / 0,95

    9,0 / 1,0

    10/90

    10,5 / 0,6

    10,6 / 0,7

    10,8 / 0,8

    5/95

    13,7 / 0,35

    13,8 / 0,4

    14,0 / 0,5

    1/99

    21,0 / 0,15

    21,3 / 0,2

    21,6 / 0,25

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; A także dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)