Data Center MTP - LC Duplex 48 rdzeni Optyczny MPO Patch Cord Wyposażenie z interfejsem MPO / MTP

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: Rdzenie MTP-LC 48
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: 1-10usd/pcs
Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub zgodnie z życzeniem klienta
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 500000PCS / miesiąc

opis produktu

Zespoły kabli typu DYS / MPO / MTP typu „ribbon and trunk mulitcore” umożliwiają szybkie wdrożenie okablowania szkieletowego o wysokiej gęstości w centrach danych i innych środowiskach o wysokiej przepustowości, redukując czas instalacji i rekonfiguracji sieci oraz koszty.

Specyfikacje wydajności kabla światłowodowego

Typ włókna OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Liczba włókien 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 rdzenie
Średnica kabla 3,0 mm 5,5 mm lub dostosowane
Kolor kurtki Yeloow, Orange, Aqua, Purple
Materiał kurtki OFNR, OFNP, PVC, LSZH
Wytrzymałość na rozciąganie 500N
temperatura robocza -20 do 70 ℃
Temperatura przechowywania -40 do 75 ℃

Kod koloru światłowodu

Data Center 4 * 12 MTP - LC Duplex 48 rdzeni Optyczny MPO Patch Cord

Specyfikacje wydajności złącza

Model SM MM
Liczba złączy światłowodu Rdzeń 8, 12, 24
Polskie PC, APC
Kolor obudowy

Standard (zielony),

Elite (żółty)

Standardowy (beżowy)

Elita (Auqa)

Standardowy typ straty wtrąceniowej mniej niż 0,7dB Mniej niż 0,5 dB
Wtrącenie typu Elite Mniej niż 0,35dB Mniej niż 0,3 dB
Strata zwrotna PC> 50dB, APC> 60dB > 30dB
Trwałość (500 krycia) mniej niż 0,2 dB
Test Eavelength 1310/1550 nm 850/1300 nm

.