SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Adapter

Duplex Multimode SC/UPC Fiber Optical Adapter For High Size Precision

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Duplex Multimode SC/UPC Fiber Optical Adapter For High Size Precision

    Chiny Duplex Multimode SC/UPC Fiber Optical Adapter For High Size Precision dostawca
    Duplex Multimode SC/UPC Fiber Optical Adapter For High Size Precision dostawca Duplex Multimode SC/UPC Fiber Optical Adapter For High Size Precision dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Place of Origin: GuangDong CHina
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: SC/UPC

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10
    Cena: 1 US
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Numer modelu:: SC / UPC Miejsce pochodzenia:: Guangdong, Chiny (kontynent)
    Nazwa handlowa:: DYS Certyfikacji:: ISO9001: 2008, ROHS

    Dwupoziomowy wielomodowy adapter światłowodowy SC / UPC zapewniający wysoką dokładność

    Szybkie Szczegóły:

    • Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    • Nazwa marki: DYS
    • Numer modelu: SC / UPC
    • Nazwa: Adapter
    • Certyfikacja: ISO9001: 2008, ROHS
    • Kształt: simpleks, duplex, quad
    • strata wtrąceniowa: ≤0,2dB
    • Temperatura pracy: -40 ℃ ~ 85 ℃

    Podanie:

    System CATV

    Telekomunikacja
    Sieci optyczne
    Testowanie / instrumenty pomiarowe
    Włókno do domu

    Cecha:

    Niska wartość strat wtrąceniowych

    Wybór materiałów obudowy i rękawa
    Stabilna wydajność i wysoka niezawodność
    Doskonałe możliwości mechaniczne
    Różnorodność kolorów

    Dane techniczne:

    Pozycja

    Wartość

    Utrata wstawki

    0,2dB

    Test wsuwania i wyciągania

    1000 razy

    powtarzalność

    0,1

    Wytrzymałość na rozciąganie

    10 kg

    Temperatura robocza

    -4 0 ° C ~ 85 ° C

    Materiały rękawów

    Zro2, mosiądz lub nikiel

    Przewaga konkurencyjna:
    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; I dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkt reklamowany w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz w krajach Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)