SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Adapter

Adapter światłowodowy Singlemode Simplex FCC-FC Niewielka utrata wkładania w systemie CATV

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Adapter światłowodowy Singlemode Simplex FCC-FC Niewielka utrata wkładania w systemie CATV

    Chiny Adapter światłowodowy Singlemode Simplex FCC-FC Niewielka utrata wkładania w systemie CATV dostawca
    Adapter światłowodowy Singlemode Simplex FCC-FC Niewielka utrata wkładania w systemie CATV dostawca Adapter światłowodowy Singlemode Simplex FCC-FC Niewielka utrata wkładania w systemie CATV dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Place of Origin: GuangDong Cina
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: FC-FC

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 1-10
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu

    Adapter światłowodowy Singlemode Simplex FC-FC Niewielka utrata wkładania w systemie CATV

    Szybki podgląd:

    I nsertion Strata: <= 0.2d

    Materiał rękawów: cyrkon

    Wtyczka i odłącznik (g / f): 200-600

    Typ adaptera: FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ ...

    Typ trybu: Singlemode, Multimode lub APC

    Liczba włókien: Simplex, Duplex lub Cztery rdzenie

    Trwałość: wtyczka i odłącznik 1000times

    Opis i parametr techniczny adaptera światłowodowego:

    DANE TECHNICZNE

     

    Multimode w trybie pojedynczym

    Utrata wkładania

    <0.2dB <0.2dB

    Wtyczka i odłącznik (g / f)

    200-600

    Trwałość

    Wtyczkę i odlacznik 1000times

    temperatura robocza

    -40 do +75 -40 do +75

    Podręcznik zamawiania adaptera światłowodowego:

    Typ adaptera

    FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, D4 i hybrydowe: FC-SC, FC-ST, SC-ST, SC-LC, LC-ST, SC-SC, LC- LC, E2000- E2000-SC

    Typ trybu

    Singlemode, Multimode lub APC

    Liczba włókien

    Simplex, Duplex lub cztery rdzenie

    Rękaw

    Rękawy ceramiczne / ceramiczne z cyrkonu, wykonane w Chinach lub Japonii

    Kolor obudowy

    Standardowy (niebieski / beżowy / zielony) lub kolor OEM, z kołnierzem lub bez

    Uszczelka

    Zwykle pudełko z polipami + pudełkiem kartonowym, można dostosować

     


    Nasza zaleta i specjalne usługi:

    1. Nasze własne badania i rozwój, bardziej ukończone linie produkcyjne, zaawansowane urządzenia do produkcji i testowania, doświadczeni pracownicy, jesteśmy przekonani, aby zapewnić Państwu satysfakcjonującą jakość i obsługę w konkurencyjnych cenach i punktualnym dostawie.

    2.Doświadczenia w OEM i ODM, oprócz standardowych elementów, możemy pomóc Ci zaprojektować unikalne nowe produkty i wprowadzić do produkcji. Dbamy o innowacje i chcielibyśmy zmienić się dla Ciebie i dorastać.

    3.Prompt odpowiedzi na pytania lub zapytanie w ciągu jednego dnia roboczego.

    4. Poufność informacji handlowych.

    5.One lub kilka rozwiązań dostępnych w każdym przypadku.

    6.Using ERP Systerm w celu upewnienia się, że każdy link jest poprawny.

    Przewaga konkurencyjna
    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; Oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zyskać zaufanie klientów, produktów wysyłanych do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)