SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Adapter

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Tlenek cyrkonu Materiał adaptera światłowodowego LC Duplex 0.2db Utrata wkładu

    Chiny Tlenek cyrkonu Materiał adaptera światłowodowego LC Duplex 0.2db Utrata wkładu dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Place of Origin: GuangDong Cina
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: LC / UPC

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 1-10
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Miejsce pochodzenia:: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa:: DYS / OEM
    Numer modelu:: Adapter dupleksowy LC / UPC Typ:: Dupleks
    Materiał rękawa:: Cyrkon Utrata wkładu:: <0.2db
    Temp. Pracy:: -40 do +85 stopni

    Adapter światłowodowy LC duplex adapter

    Łączniki światłowodowe umożliwiają łączenie kabli w celu rozszerzenia sieci światłowodowej i wzmocnienia jej sygnału.
    Produkujemy złącza wielomodowe i jednomodowe. Złącza wielomodowe są używane do przesyłania dużych danych na krótszych odległościach. Łączniki jednomodowe są stosowane na większe odległości, gdzie przesyłane są mniej danych. Łączniki jednomodowe są zwykle wybierane do łączenia urządzeń sieciowych w różnych biurach i są używane do łączenia urządzeń sieci w ramach tego samego szkieletu centrum danych

    DYS FIBER OPTIC Adapter światłowodowy adapter światłowodowy pdoduce zróżnicowane typy adapterów w tym FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, FC-SC, FC-ST, SC-ST, LC-FC, LC-SC itp. Integralna konstrukcja złącza, dobra i niska strata wtrąceniowa oraz duży spadek powrotny mogą zaspokoić wymagania szybkiego, dokładnego, trwałego i stabilnego połączenia w różnych środowiskach!

    Podanie

    System CATV

    Telekomunikacja

    Sieci optyczne

    Testowanie / instrumenty pomiarowe

    Włókno do domu

    Cecha:

    Wysoka dokładność;

    Dobra powtarzalność;

    Dobra zmienność;

    Dobra stabilizacja temperatury. Wysoka do noszenia.

    SPECYFIKACJA
    Utrata wstawki <0,20 dB
    Plug and unplug force 200-600 (g / f)
    Trwałość podłącz i odłącz 1000times
    temperatura robocza -40 + 85
    OPCJE ZAMÓWIENIA
    Materiał obudowy Materiał rękawów Kanał Podanie
    Mosiądz niklowany Cyrkonia Simplex LC / UPC, LC / APC
    miedź dupleks

    LC / UPC, LC / APC

    Przewaga konkurencyjna
    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; I dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkt reklamowany w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz w krajach Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)