Sprzęt światłowodowy FC / UPC Pigtail światłowodowy do sieci lokalnych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: Szczotka światłowodowa FC / UPC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Packaging Details: 1pcs/zip bag
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: T/T or LC
Supply Ability: 1000PCS/Day

Szczegóły informacji

aplikacji: FTTA FTTH BBU RRU RRH LTE i stacja bazowa Connector type: PC/UPC/APC
: <0,2dB Nazwa produktu: Patchcord światłowodowy
Kolor: Orange lub inne Prawdziwa fabryka: Tak

opis produktu

Sprzęt światłowodowy FC / UPC Pigtail światłowodowy

1. specyfikacja

Patchcord światłowodowy
Rodzaj FC
Polerowanie PC
Utrata wtrąceniowa ≤0,2 dB
Strata zwrotna ≥50dB
Wymienność ≤0,2dB
Powtarzalność ≤0,2dB / 1000 razy
Operacja Długość fali 850nm, 1310nm, 1550nm
temperatura robocza -30 ° C + 75 ° C
Temperatura przechowywania 40 ° C ~ + 85 ° C
Kabel OD 3,0 mm
Materiał kabla OFNR, LDZH i polaryzacja utrzymujące…
Tryb 50/125
Rodzaj kabla światłowodowego PCW 3,0 mm,
Rohs tak


2. Funkcje:
Ochrona rury ze stali nierdzewnej o małym kalibrze.
Unikaj uszkodzenia skrętnego.
Wysoki współczynnik rozciągania i współczynnik naprężenia.
Wygodny w stosowaniu, bardzo bezpieczny.
Aplikacja bez uszkodzenia kabla.
Produkcja bez uszkodzenia kabla.
Cięcie kosztów konserwacji.

3. zastosowania:
Maszynownia
FTTH
Sieć obszarowa
Sprzęt testowy
obrona narodowa
Czujnik FO
System komunikacji świetlnej
Wspólny system telewizji antenowej

4. Co jest specjalnego w kablu światłowodowym DYS?
DYS FIBER OPTIC ma bogate doświadczenie w branży pasywnych elementów światłowodowych, szczególnie jesteśmy profesjonalistami w produkcji światłowodowych patchcordów i pigtailów. Posiadamy różnorodne typy światłowodowych patchcordów, w tym FC, SC, ST, LC, MTRJ, MU, E2000, DIN, D4, MPO itp. Spełnij wymagania EUROPE ROHS. Dobra i niska wartość tłumienia wtrąceniowego i wysoka wartość tłumienia zwrotnego spełniają wymagania szybkiego, dokładnego, trwałego i stabilnego połączenia w różnych środowiskach!




Przewaga konkurencyjna
DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy posiadające dobre zaplecze i wykwalifikowane zarządzanie zasobami ludzkimi w celu zapewnienia stabilności jakości produktu i doskonałej wydajności; oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.