Kabel światłowodowy OM2 Fanout MPO / MTP do ST 4 Mulitmode Model APC / PC polski

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: MPO / MTP-ST
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: 1-10usd/pcs
Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub zgodnie z życzeniem klienta
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T / T lub L / C, Western Union lub Paypal
Możliwość Supply: 500000PCS / miesiąc

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS/OEM
Numer modelu: MPO MTP do ST Liczba włókien: 4
Utrata wkładania: mniej niż 0,3 dB Długość: 1 metr lub dostosowany
Przeprowadź test geometrii lub teraz: 100% minęło Modelu: Tryb Mulitmode
Polskie: APC lub PC

opis produktu

Ten wysokiej jakości kabel światłowodowy zatwierdzony przez Plenum o długości 1 metra (3,3 stopy) ma MTP / LC (MPO) o znamionowej przepustowości 40/100 gigabitów, 12-żyłowy kabel z żółtą osłoną. Kabel plenum jest osłonięty ognioodporną osłoną z tworzywa sztucznego o niskiej zawartości dymu polichlorku winylu (PVC) lub fluorowanego polimeru etylenu (FEP). Lokalne przepisy budowlane mogą wymagać, aby wszystkie kable biegnące wewnątrz ścian lub sufitu były oznaczone jako Plenum. Kable jednomodowe mogą być dostarczane z wieloma różnymi typami złączy światłowodowych. Ten konkretny gigabitowy kabel światłowodowy 40/100 gigabitowy oferuje złącze MTP / APC na jednym końcu i 4 złącza dupleksowe LC / UPC na drugim. Posiada rdzeń 9/125 mikronów.

Podanie

Sieć transmisji danych

Kanał światłowodowy sieci pamięci masowej

Architektury o wysokiej gęstości

Sieć dostępu do systemu optycznego

Cechy i zalety

Ulitize złącza MPO / MTP

Szybkie wdrożenie

Zgodny z dyrektywą 200/95 / WE (RoHS)

Złącze MPO jest zgodne z IEC-61754-7

Fabrycznie zakończone

100% test

Kabel o wysokiej gęstości

Zoptymalizowana wydajność

Specyfikacje wydajności złącza

Model SM MM
Liczba złączy światłowodu Rdzeń 8, 12, 24
Polskie PC, APC
Kolor obudowy

Standard (zielony),

Elite (żółty)

Standardowy (beżowy)

Elita (Auqa)

Standardowy typ straty wtrąceniowej mniej niż 0,7dB Mniej niż 0,5 dB
Wtrącenie typu Elite Mniej niż 0,35dB Mniej niż 0,3 dB
Strata zwrotna PC> 50dB, APC> 60dB > 30dB
Trwałość (500 krycia) mniej niż 0,2 dB
Test Eavelength 1310/1550 nm 850/1300 nm

Specyfikacje wydajności kabla światłowodowego

Typ włókna OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Liczba włókien 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 rdzenie
Średnica kabla 3,0 mm 5,5 mm lub dostosowane
Kolor kurtki Yeloow, Orange, Aqua, Purple
Materiał kurtki OFNR, OFNP, PVC, LSZH
Wytrzymałość na rozciąganie 500N
temperatura robocza -20 do 70 ℃
Temperatura przechowywania -40 do 75 ℃