SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMPO/MTP

Kabel światłowodowy OM2 Fanout MPO / MTP do ST 4 Mulitmode Model APC / PC polski

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Kabel światłowodowy OM2 Fanout MPO / MTP do ST 4 Mulitmode Model APC / PC polski

    Chiny Kabel światłowodowy OM2 Fanout MPO / MTP do ST 4 Mulitmode Model APC / PC polski dostawca
    Kabel światłowodowy OM2 Fanout MPO / MTP do ST 4 Mulitmode Model APC / PC polski dostawca Kabel światłowodowy OM2 Fanout MPO / MTP do ST 4 Mulitmode Model APC / PC polski dostawca Kabel światłowodowy OM2 Fanout MPO / MTP do ST 4 Mulitmode Model APC / PC polski dostawca Kabel światłowodowy OM2 Fanout MPO / MTP do ST 4 Mulitmode Model APC / PC polski dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: MPO / MTP-ST

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: 1-10usd/pcs
    Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub zgodnie z życzeniem klienta
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Numer modelu: MPO MTP do ST Liczba włókien: 4
    Utrata wkładania: mniej niż 0,3 dB Długość: 1 metr lub dostosowany
    Przeprowadź test geometrii lub teraz: 100% minęło Modelu: Tryb Mulitmode
    Polskie: APC lub PC

    Ten wysokiej jakości kabel światłowodowy zatwierdzony przez Plenum o długości 1 metra (3,3 stopy) ma MTP / LC (MPO) o znamionowej przepustowości 40/100 gigabitów, 12-żyłowy kabel z żółtą osłoną. Kabel plenum jest osłonięty ognioodporną osłoną z tworzywa sztucznego o niskiej zawartości dymu polichlorku winylu (PVC) lub fluorowanego polimeru etylenu (FEP). Lokalne przepisy budowlane mogą wymagać, aby wszystkie kable biegnące wewnątrz ścian lub sufitu były oznaczone jako Plenum. Kable jednomodowe mogą być dostarczane z wieloma różnymi typami złączy światłowodowych. Ten konkretny gigabitowy kabel światłowodowy 40/100 gigabitowy oferuje złącze MTP / APC na jednym końcu i 4 złącza dupleksowe LC / UPC na drugim. Posiada rdzeń 9/125 mikronów.

    Podanie

    Sieć transmisji danych

    Kanał światłowodowy sieci pamięci masowej

    Architektury o wysokiej gęstości

    Sieć dostępu do systemu optycznego

    Cechy i zalety

    Ulitize złącza MPO / MTP

    Szybkie wdrożenie

    Zgodny z dyrektywą 200/95 / WE (RoHS)

    Złącze MPO jest zgodne z IEC-61754-7

    Fabrycznie zakończone

    100% test

    Kabel o wysokiej gęstości

    Zoptymalizowana wydajność

    Specyfikacje wydajności złącza

    Model SM MM
    Liczba złączy światłowodu Rdzeń 8, 12, 24
    Polskie PC, APC
    Kolor obudowy

    Standard (zielony),

    Elite (żółty)

    Standardowy (beżowy)

    Elita (Auqa)

    Standardowy typ straty wtrąceniowej mniej niż 0,7dB Mniej niż 0,5 dB
    Wtrącenie typu Elite Mniej niż 0,35dB Mniej niż 0,3 dB
    Strata zwrotna PC> 50dB, APC> 60dB > 30dB
    Trwałość (500 krycia) mniej niż 0,2 dB
    Test Eavelength 1310/1550 nm 850/1300 nm

    Specyfikacje wydajności kabla światłowodowego

    Typ włókna OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
    Liczba włókien 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 rdzenie
    Średnica kabla 3,0 mm 5,5 mm lub dostosowane
    Kolor kurtki Yeloow, Orange, Aqua, Purple
    Materiał kurtki OFNR, OFNP, PVC, LSZH
    Wytrzymałość na rozciąganie 500N
    temperatura robocza -20 do 70 ℃
    Temperatura przechowywania -40 do 75 ℃

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)