SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMPO/MTP

Światłowód optyczny OM3 z ciągnącym okiem i gniazdem MPO do kabla Patch MPO

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Światłowód optyczny OM3 z ciągnącym okiem i gniazdem MPO do kabla Patch MPO

    Chiny Światłowód optyczny OM3 z ciągnącym okiem i gniazdem MPO do kabla Patch MPO dostawca
    Światłowód optyczny OM3 z ciągnącym okiem i gniazdem MPO do kabla Patch MPO dostawca Światłowód optyczny OM3 z ciągnącym okiem i gniazdem MPO do kabla Patch MPO dostawca Światłowód optyczny OM3 z ciągnącym okiem i gniazdem MPO do kabla Patch MPO dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: MPO-MPO

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1
    Cena: 1 USD
    Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub według życzenia klienta
    Czas dostawy: 3 dni
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Miejsce pochodzenia:: Zhejiang, Chiny Numer modelu:: MPO / MTP
    Typ złącza:: MPO-MPO Kurtka z włókien:: 3,0 mm
    Typ kabla:: Okrągły błonnik Strata powrotu:: > 50db

    Światłowód optyczny OM3 z ciągnącym okiem i gniazdem MPO do kabla Patch MPO

    Zgodność z normami :
    Kabel z gniazdem jest zgodny z NFPA 262 z włókna optycznego nieprzewodzącego (OFNP) lub IEC-60332 o niskim poziomie bezaru (HZ)
    Zgodny z dyrektywą 2002/95 / WE (RoHS) i REACH SvHC
    Złącze MPO jest zgodne z normą IEC-61754-7 i EIA / TIA-604-5
    Zastosowania :
    Obszar pamięci masowej sieciowy kanał światłowodowy
    Optyka równoległa
    Infiniband

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; A także dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)