SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Patch Cord

Flexible Armoured Blue 6mm (12core) Diameter Singlemode Optical Fiber Patch Cord Gray

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Flexible Armoured Blue 6mm (12core) Diameter Singlemode Optical Fiber Patch Cord Gray

    Chiny Flexible Armoured Blue 6mm (12core) Diameter Singlemode Optical Fiber Patch Cord Gray dostawca
    Flexible Armoured Blue 6mm (12core) Diameter Singlemode Optical Fiber Patch Cord Gray dostawca Flexible Armoured Blue 6mm (12core) Diameter Singlemode Optical Fiber Patch Cord Gray dostawca Flexible Armoured Blue 6mm (12core) Diameter Singlemode Optical Fiber Patch Cord Gray dostawca Flexible Armoured Blue 6mm (12core) Diameter Singlemode Optical Fiber Patch Cord Gray dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: Armoured Fiber Optic Patch Cord
    Mode: Single-mode or Multi-mode

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 100pcs
    Packaging Details: 1pcs in 1 packign or Customized
    Delivery Time: 2days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu

    Elastyczny, opancerzony niebieski 6mm (12c) Średnica Pojedynczy Światłowód Szczelina światłowodowa Szare

    Szybkie szczegóły

    Nazwa handlowa:   DYS
    Numer modelu:   Elastyczny pancerny niebieski 6mm
    Tryb:   Tryb pojedyńczy
    Strata wtrąceniowa = 0,5 dB
    Standardowy kolor: Niebieski (Singlemode), Szary (Multimode)
    Odporność na kompresję: ≥150KGf / 100MM

    Aplikacje
    · Włókna światłowodowe do domu (FTTH)
    · Tworzenie niezabezpieczonych okablowania
    · Zdalne radiotelefony WiMax
    · Nadaje się do zastosowań przemysłowych, lotniczych i kosmicznych.
    · W oparciu o złącze RF typu Coax

    cechy

    · Elastyczna metalowa rura chroni światłowód

    · Wysoka wytrzymałość na ściskanie, odporna na rozciąganie, odporna na działanie szczurów

    · Odporne i optymalne giętkie

    · Łatwe okablowanie, zabezpieczone i niezawodne

    Specyfikacje

    Pozycja

    Vaule

    Średnica zewnętrzna

    2,9 mm (1, 2), 4,0 mm (4), 4,5 mm (6), 6 mm (12 punktów)

    Kolor standardowy

    Niebieski (Singlemode), Szary (Multimode)

    Temperatura robocza

    -40 ℃ ~ + 75 ℃

    Temperatura przechowywania

    -40 ℃ ~ + 80 ℃

    Odporność na kompresję

    ≥150KGf / 100MM

    Wytrzymałość na rozciąganie

    Krótkoterminowe

    150N

    Długoterminowy

    80N

    Promień gięcia

    Dynamiczny

    45 mm

    Statyczny

    30mm


    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; A także dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)