SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Terminal Box

FTTH Zewnętrzna 16 światłowodowa skrzynka zaciskowa 16 Słup portowy Montaż ścienny

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    FTTH Zewnętrzna 16 światłowodowa skrzynka zaciskowa 16 Słup portowy Montaż ścienny

    Chiny FTTH Zewnętrzna 16 światłowodowa skrzynka zaciskowa 16 Słup portowy Montaż ścienny dostawca
    FTTH Zewnętrzna 16 światłowodowa skrzynka zaciskowa 16 Słup portowy Montaż ścienny dostawca FTTH Zewnętrzna 16 światłowodowa skrzynka zaciskowa 16 Słup portowy Montaż ścienny dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: FTTH-024

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 1-10
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Numer modelu:: FTTH-024 Miejsce pochodzenia:: Guangdong, Chiny (kontynent)
    : DYS / OEM Cable Port:: 12
    Typ adaptera:: LC duplex, SC Simplex Rozmiar:: 320 (H) * 240 (W) * 100 (D) mm
    Kolor:: biały lub czarny Pakowanie:: Torba indywidualna

    Szybkie Szczegóły

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)

    Nazwa marki: DYS / OEM

    Numer modelu: FTTH-024

    Port kablowy: 12

    Typ adaptera: LC duplex, SC Simplex

    Rozmiar: 320 (H) * 240 (W) * 100 (D) mm

    Kolor: biały lub czarny

    Pakowanie: Torba indywidualna

    Stopień ochrony: IP55

    .Użycie temperatury: - 40 ~ + 60 ℃

    pakowanie i dostawa
    Szczegóły pakowania Indywidualna torba do pakowania
    Czas dostawy 3 dni

    Podanie

    Szeroko stosowany w sieci dostępowej FTTH
    Sieci telekomunikacyjne
    Sieci CATV
    Sieci transmisji danych
    Sieci lokalne

    funkcje
    1.Wewnętrzna konstrukcja z jednowarstwową strukturą, podzielona na obszar linii dystrybucji światła, wprowadzenie kabla zewnętrznego, stałe spawanie i zwijanie kabla magazynowego. Linie światłowodowe czyste, wzajemne zakłócenia, łatwa obsługa i konserwacja późna.
    2. Korpus wraz z 2 w fair.Can może być wprowadzony 2-żyłowy kabel zewnętrzny i 12,16 lub 24-żyłowy kabel optyczny. Poznaj kabel zewnętrzny bezpośredni lub różnicowy i kabel motylkowy do połączenia końcowego.
    3. Tarcza z włókna światłowodowego w postaci klapki, konfigurowalna specyfikacja rdzenia 12,16 lub pojemność 24 rdzeni, rozszerzenie zawartości i obudowa.
    4. Instalacja kołnierza może spełnić 12,16 lub 24 rdzeń.
    5. Konstrukcja gniazda karty motyla jest używana w jednostce stałej kabla, która może być uporządkowana i optyczna kabla motylkowego.
    6. Obudowa może być przechowywana około 1 metra kabla motylkowego, przez pętlę w obudowie i uporządkowaną tkaninę, i może zapewnić promień zginania ostrość 30 mm.

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność jakości produktu i doskonałą wydajność; I dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkt przeniesiony do Europy i Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)