FTTX Obudowy kabli światłowodowych do montażu naściennego / słupowego 8-48F

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: Obudowa FTTX
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: 1-10usd/pcs
Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub zgodnie z życzeniem klienta
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T / T lub L / C, Western Union lub Paypal
Możliwość Supply: 500000PCS / miesiąc

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS/OEM
Numer modelu: Obudowa FTTX Nazwa: Światłowodowa obudowa FTTX 8-48F
Nazwa produktu: 4-120 Poziome zamknięcie światłowodu Wymiary (DxSxW): 365x137x90mm (bez osłony)
Stopień ochrony: IP68 Temperatura pracy: -40 ℃ ~ 85 ℃
Wytrzymałość na rozciąganie: 1200N długoterminowe

opis produktu

FTTX Enclosure to nowe ekonomiczne rozwiązanie rozproszone do użytku na zewnątrz. Porównaj tradycyjne produkty, obudowa FTTX jest łatwa w obsłudze i ma wysoką kompatybilność. Może być stosowany do montażu na ścianie, instalacji antenowej lub instalacji na słupie, w zależności od różnych sytuacji. Obudowa FTTX stosowana nie tylko w polu FTTH, ale także w FTTA lub w innych trudnych warunkach.

Podanie

Pole FTTH
Tradycyjne rozwiązanie korzysta z ONU lub FDH (Optical Network Unit / Fibre Distribution Hub), gdy optyczny kabel pnia dociera na zewnątrz rezydencji i willi. Obudowa FTTX może zastąpić ONU lub FDH, ponieważ ma funkcję dystrybucji włókien. Wewnątrz można przymocować 2-4 szt. 1 * 8 lub 1 * 16 PLC i można włożyć 24 szt. Rękawów ochronnych do łączenia włókien. Po połączeniu ze wstępnie zmontowanym wodoodpornym złączem 1-48F IP67, obudowa FTTX może bezpośrednio połączyć każdą rezydencję i willę lub silos niskiego napięcia. Można go naprawić poza rezydencjami i willami lub instalować na słupie. Obudowa FTTX może zmniejszyć utratę sygnału przez mniej węzła łączącego. W fabrycznie zmontowanej obudowie FTTX nie wymaga operatora o wysokich umiejętnościach z powodu braku operacji łączenia włókien. Wydajność instalacji można zwiększyć o 40%.

Pole FTTA
Tradycyjnie zdalny moduł radiowy (RRU) i moduł pasma podstawowego budynku (BBU) połączone kablem światłowodowym tworzą technologię sieci gwiazd. Każde RRU potrzebuje jednego dupleksowego zewnętrznego kabla połączeniowego do BBU. Instalacja będzie wymagała więcej czasu, a koszty będą wysokie. Obudowa FTTX działa jako pole agregacji / demarkowania, łączy RRU i BBU razem. Od szafy BBU do FTTX wystarczy tylko jeden kabel hybrydowy z wieloma włóknami. Następnie obudowa FTTX dzieli włókna do każdego RRU poprzez wstępnie zmontowane wodoodporne zespoły kabli IP67. RRU może uzyskać zasilanie przez zmontowane złącze zasilania w obudowie FTTX, co pozwala uniknąć niepotrzebnego powielania.

Podłączanie kabla bagażnika
Kabel tułowia musi być często zgrzewany ze względu na ograniczoną długość każdego bębna. Punkt połączenia jest więc słaby i należy go bardzo dobrze chronić. Kiedy kabel bagażnika wejdzie do obudowy FTTX, zostanie on uszczelniony i przymocowany za pomocą odpornego na skręcanie dławika kablowego (typu plastikowego lub metalowego). W przypadku kabla o średnicy wyjściowej 5 mm-14 mm obudowa FTTX ma różne akcesoria do dopasowania. Dławik skrętny może zwalniać naprężenia podczas zginania kabla tułowia i chroni włókna przed zerwaniem. Wewnątrz obudowy FTTX główny kabel i element wzmacniający zostały przymocowane za pomocą łącznika, dzięki czemu skrzynia może wytrzymać siłę ciągnącą 1200N przez długi czas. Tuleję ochronną do łączenia spawów (maks. 24 szt.) I PLC (maks. 2 szt.) Można przymocować do korpusu, co sprawia, że ​​dzielenie włókien FTTX Enclosure jest bardzo łatwe. Antypoślizgowa konstrukcja podstawy, która zapewnia, że ​​obudowa FTTX mocno trzyma drut / biegun.

Cechy i zalety
* Wysoka kompatybilność: można montować ODVA, Hconn, Mini SC, PTLC, PTMPO lub zasilacz.
* Montaż fabryczny lub montaż na miejscu.
* Wystarczająco silny: długotrwała praca przy sile ciągu 1200N.
* Od 2 do 12 portów dla pojedynczych lub wielu światłowodów.
* Dostępne z PLC lub tuleją łączącą do podziału włókien.
* Stopień wodoodporności IP68.
* W montaż na całej wysokości, instalacja antenowa lub instalacja na maszcie.
* Zmniejszona powierzchnia i wysokość kąta sprawiają, że złącze nie zakłóca działania.
* Spełnia normę IEC 61753-1.
* Opłacalność: oszczędź 40% czasu pracy.