Rozwiązanie FTTX Panel krosowy światłowodowy 24-rdzeniowy MTP - kaseta ze stali zimnowalcowanej

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: MPO-LC 24 rdzenie kasety
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: 1 USD
Szczegóły pakowania: Indywidualne skrzynki lub zgodnie z życzeniem klienta
Czas dostawy: 3 dni
Zasady płatności: T / T lub L / C, Western Union
Możliwość Supply: 500000PCS / miesiąc

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia:: Zhejiang, Chiny Numer modelu:: MPO-LC 24 punkty
Materiał:: stal walcowana na zimno Imię:: Kaseta światłowodowa
Certyfikacji:: ISO9001: 2008, ROHS Rozmiar:: 260 mm (szer.) X 320 mm (średnica) x 90 mm (przekrój)
Temperatura pracy:: -40 85 ~ 85 ℃

opis produktu

Dostawca rozwiązań FTTX Światłowód 24-wieczna Kaseta MTP -LC

Moduły kasetowe MTP / MPO zapewniają bezpieczne przejście między dyskretnymi złączami MTP / MPO i LC lub SC. Służą do łączenia szkieletów MTP / MPO z łataniem LC lub SC.

Modułowy system umożliwia szybkie wdrażanie infrastruktury centrum danych o wysokiej gęstości, a także ulepszone rozwiązywanie problemów i rekonfigurację podczas ruchów, dodawania i zmian. Kasety można montować w podwoziach 1U lub 3U 19 "z wieloma szczelinami.

Kasety MTP / MPO zawierają fabrycznie sterowane i przetestowane wentylatory MTP / MPO-LC, zapewniające wydajność optyczną i niezawodność. Mniejsza strata Wersje MTP / MPO Elite i LC lub SC Premium oferują niską tłumienność w przypadku wymagających wysokobudżetowych sieci o dużej mocy.

Cechy:
Złącze wielowłóknowe zgodne ze standardem MTP / MPO
LC (standard centrum danych SFF), dyskretny interfejs SC
Gatunki włókien OS1 / 2, OM3, OM4 (dostępne OM1 i OM2)
12 i 24 wersje światłowodowe - 12 części optycznych LC (Duplex) / SC (Simplex)
Biegunowość A (standard), B lub C
Fabryka została zakończona i przetestowana
Wysokogatunkowe adaptery z tlenku cyrkonu

System modułowy zakończony szybkim wdrożeniem oszczędza czas instalacji i rekonfiguracji podczas ruchów, dodawania i zmian.

Interfejs MTP / MPO Komponenty MTP / MPO cechują się doskonałymi właściwościami optycznymi i mechanicznymi.

Zoptymalizowana wydajność Niskie straty MTP / MPO Elite, dyskretne złącza Premium i światłowód OM4 zapewniają niskie straty wtrąceniowe i kary mocy w ograniczonych budżetach i szybkich środowiskach sieciowych.

Kasety światłowodowe o wysokiej gęstości 12 lub 24 mogą być montowane w skali 1U do 72 lub w skalowaniu 3U do 336 oddzielnych złączy.
Niezawodność w 100% przetestowana - połączenie wysokiej jakości komponentów i kontroli jakości produkcji gwarantuje produkt spełniający najwyższe standardy.
Aplikacje
Infrastruktura centrum danych
Sieć pamięci masowej - kanał światłowodowy
Równoległa optyka


Przewaga konkurencyjna

DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych oraz krajów Azji Południowo-Wschodniej.