SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Patch Cord

G657A1 SC / APC Optyczny kabel łączący kabel sygnalizacyjny

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    G657A1 SC / APC Optyczny kabel łączący kabel sygnalizacyjny

    Chiny G657A1 SC / APC Optyczny kabel łączący kabel sygnalizacyjny dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: SC / APC

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Cena: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu

    G657A1 SC / APC Kabel światłowodowy kabel kroplowy z wtyczką

    Zarówno w wersji jednomodowej, jak i wielomodowej, światłowodowy kabel krosowy jest wyposażony w ceramiczną tuleję cyrkonową z uprzednio wypolerowanym PC, profil UPC, APC i wypukły koniec sferyczny
    Te typy czołowych powierzchni pozwalają na szybsze polerowanie, odbicie w dolnej części pleców i straty optyczne, zapewniając jednocześnie maksymalną powtarzalność


    Cechy:
    Niska utrata wtrąceniowa i utrata odbicia wstecznego
    Tylna powierzchnia okuciowana wstępnie kopułowana
    Doskonała wytrzymałość mechaniczna
    Dobra w powtarzalności
    Dobra w zamian
    Zielona produkcja, zgodność z dyrektywą CE i RoHS

    Aplikacje:
    Telekomunikacja
    CATV, LAN, MAN, WAN, test i pomiar
    Przemysł wojskowy
    Medyczny

    Parametr
    Tryb Tryb pojedyńczy Multimode
    Polskie UPC APC PC
    Utrata wstawki ≤0,2dB ≤0,2dB ≤0,2dB
    Utrata powrotu ≥50dB ≥60dB ≥35dB
    Przetestuj długość fali 1310 / 1550nm 850 / 1310nm
    Trwałość (500 kojarzeń) ≤0,2dB
    Temperatura robocza -20 do 70 ° C
    Temperatura przechowywania -40 ℃ ~ + 85 ℃
    Ognioodporne IEC 60794-2-30
    Zgodność z normami RoHS, IEC i GR-326
    Specyfikacja
    Rodzaj włókna Tryb pojedyńczy:
    9/125-G652D
    9/125-G655
    9/125-G657A, G657A2, G657B2, G657B3
    Multimode:
    50/125-OM2
    62,5 / 125-OM1
    50/125-OM3
    50/125-OM4
    Marka włókien YOFC, corning, OFS
    Typ złącza SC, LC, FC, ST, E2000, MU, MTRJ, MPO / MTP, SMA, DIN
    Rodzaj sznurka Simplex, duplex, 4 rdzenie, 6 rdzeni, 12 rdzeni, 24 rdzenie
    Średnica kabla 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm ....
    Kurtka kablowa PVC, LSZH, OFNR, OFNP
    Długość 0,3, 1, 2, 5, 10, 25, 50 i 100m

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkt reklamowany w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz w krajach Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)