Wysokoprecyzyjny kabel krosowy MPO / MTP MT-MT / FA

Szczegóły Produktu:
Place of Origin: Shenzhen(China)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: MT-MT / FA
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 10pcs
Cena: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union or Paypal
Supply Ability: 500000PCS / Month

Szczegóły informacji

Numer modelu: Kabel krosowy MT Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: DYS/OEM Wyprodukuj nazwę: Patch cord światłowodowy MT
Typ złącza: MPO, MTP, MTP (Elite), MPO (Elite) Rdzeń światłowodowy: 8-rdzeniowy, 12-rdzeniowy, 24-rdzeniowy
Wstaw stratę: ≤ 0,50 dB typowo 0,20 dB Strata zwrotna: ≥ 60 dB (SM), ≥ 25 dB (MM)

opis produktu

Okucie MT-MT Okucie wysokiej precyzji, mały zgięcie promienia. Zastosuj włókno z gołej taśmy 250um, zmniejsz tłumienie. Długość taśmy jest mniejsza niż 0,5 mm. Jest szeroko stosowany w precyzyjnym laserze optycznym i module optycznym do 40G, 100G QSFP.

Podanie

QSFP ( quad small form-factor pluggable)

SFP + aktywne kable optyczne

Równoległy optyczny moduł nadawczo-odbiorczy

Super komputery

Porozumiewanie się

Aplikacje wojskowe

Centra danych

funkcje

Szybkość transmisji: 40Gbps / 100Gbps / 168Gbps

Zgodny z GR-1435

Prosta struktura łatwa do zlokalizowania

Niska cena

Dostępne produkty niestandardowe

Poziom wydajności Standard Elita
Złącze Tryb Koniec IL (max) (dB) RL (min) (dB) IL (max) (dB) RL (min) (dB)
MT SM 12F / APC ≤ 0,50 ≥60 ≤ 0,35 ≥60
MM 12F / PC ≤ 0,50 ≥20 ≤ 0,35 ≥20

Uwaga:

1. Testuj długość fali: SM @ 1310 / 1550nm, MM @ 850 / 1300nm;

2. Standardowa zgodność: GR-326, GR-1435.

Warunki środowiskowe
Pozycja Kryteria Zgodność
Operacja Temperatura -40 ~ 60 ° C IEC 61753-1
Temperatura przechowywania -45 ~ 85 ° C