SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Adapter

High Reliability Single Or Multi-mode MU Fiber Optic Adapter For Optical Test Equipment

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    High Reliability Single Or Multi-mode MU Fiber Optic Adapter For Optical Test Equipment

    Chiny High Reliability Single Or Multi-mode MU Fiber Optic Adapter For Optical Test Equipment dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Place of Origin: Shenzhen(China)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: MU
    Mode: Single-mode or Multi-mode
    Insert loss: ≤0.2dB
    Sleeve Materials: Zro2,Brass or Nickel

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 50pcs
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Adapter światłowodowy Aplikacje: CATV
    Funkcje: Niska wartość utraty wstawiania Test wstawiania ciągnienia: 1000 razy
    Użycie: Sieć telekomunikacyjna Materiał rękawów: Zro2, mosiądz lub nikiel

    Niezawodność Jedno lub Wielofunkcyjny MU Adapter światłowodowy do urządzeń do testów optycznych

    Szczegóły:

    Nazwa handlowa:   DYS / OEM

    Numer modelu:   Multi-mode MU

    Utrata wtrącenia : ≤0.2dB

    Próba wciągania: 1000 razy

    Powtarzalność ≤0.1

    Temperatura pracy: -40 ℃ ~ + 85 ℃

    Aplikacje

    · CATV

    · Sieć telekomunikacyjna

    · Sprzęt do testów optycznych

    · Lokalni lokalni

    · Sieci szerokopasmowe

    · Przetwarzanie danych Netwoks

    cechy

    · Niska wartość utraty wstawiania

    · Wybór materiałów obudowy i tulei

    · Stabilność i wysoka niezawodność

    · Doskonałe mechaniczne możliwości

    · Różnorodność kolorów

    Specyfikacje

    Pozycja

    Wartość

    Utrata wkładu

    ≤0.2dB

    Test wstawiania ciągnienia

    1000 razy

    Powtarzalność

    ≤0.1

    Wytrzymałość na rozciąganie

    ≥10 kg

    Temperatura robocza

    -40 ℃ ~ + 85 ℃

    Materiał rękawów

    Zro2, mosiądz lub nikiel

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; A także dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)