SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Attenuator

Wysoka strata zwrotu STR przetwornik światłowodu typu Plug / Female-Male

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Wysoka strata zwrotu STR przetwornik światłowodu typu Plug / Female-Male

    Chiny Wysoka strata zwrotu STR przetwornik światłowodu typu Plug / Female-Male dostawca
    Wysoka strata zwrotu STR przetwornik światłowodu typu Plug / Female-Male dostawca Wysoka strata zwrotu STR przetwornik światłowodu typu Plug / Female-Male dostawca Wysoka strata zwrotu STR przetwornik światłowodu typu Plug / Female-Male dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen (Chiny)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: ST

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 50szt
    Cena: Negotialtion
    Szczegóły pakowania: 1 szt. W 1 opakowaniu lub na zamówienie
    Czas dostawy: 2-5 dni roboczych
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Tłumik światłowodu Test wstawiania ciągnienia: 1000 razy
    Tryb: Tryb pojedyńczy Wartość tłumienia: 1 ~ 25 dB
    Długość fali operacyjnej: 1310nm i 1550nm (SM) Standard Telecordia: GR-910-COR

    Wysoka strata zwrotu STR przetwornik światłowodu typu Plug / Female-Male

    Szczegóły:

    Nazwa handlowa:   DYS / OEM

    Numer modelu:   SM ST

    Wartość tłumienia: 1 ~ 25 dB

    Strata powrotu: PC≥55dB APC≥60dB

    Straty polaryzacji: ≤0.2dB

    cechy

    · Wysoka strata zwrotu

    · Prosta struktura

    · Maks. Moc robocza (1W)

    · Niska długoś ci fali

    · Utrata niskiej polaryzacji

    Aplikacje

    · Oprawa rozproszona światłowodu

    · System optyczny światłowodu

    · System transmisji optycznej o wysokiej prędkości

    · System CATV

    · DWDM na dalekie odległości

    · Optyczne multipleksery typu add-drop (OADM)

    Specyfikacje

    Wartość tłumienia

    1 ~ 25 dB

    Dokładność tłumienia

    ≤5dB ± 0.3dB, ≥10dB ± 1dB, ≥10dB ± 10%

    Odzyskaj straty

    PC≥55dB APC≥60dB

    Długość fali operacyjnej

    1310nm i 1550nm (SM)

    Utrata polaryzacji

    ≤0.2dB

    Operacja Temperatura

    -40 ℃ ~ + 75 ℃

    Temperatura przechowywania

    -40 ℃ ~ + 85 ℃

    Temperatura (niezapapsułnienie)

    95% RH Zastosuj standard Telecordia (GR-910-CORE)

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; A także dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)