SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Cable Assemblies

Wodoodporny zewnętrzny kabel światłowodowy ODVA LC SC MPO IP67 FTTX

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Wodoodporny zewnętrzny kabel światłowodowy ODVA LC SC MPO IP67 FTTX

    Chiny Wodoodporny zewnętrzny kabel światłowodowy ODVA LC SC MPO IP67 FTTX dostawca
    Wodoodporny zewnętrzny kabel światłowodowy ODVA LC SC MPO IP67 FTTX dostawca Wodoodporny zewnętrzny kabel światłowodowy ODVA LC SC MPO IP67 FTTX dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: ODVA

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 50pcs
    Cena: Negotialtion
    Packaging Details: Customized
    Delivery Time: 2-5 work days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Światłowodowe zespoły kabli Miejsce pochodzenia:: Guangdong, Chiny (kontynent)
    Nazwa handlowa:: DYS / OEM Rozmiar płaszcza kablowego:: 7,0 mm, 4,8 mm
    Kolor kabla:: Czarny Utrata wkładu:: <0,3db
    Strata zwrotu:: SM / UPC≥50dB, SM / APC ≥ 60 dB, MM≥35 dB Poziom ochrony:: IP67

    Zewnętrzne światłowody ODVA-FTTA Kabel opancerzony LC

    Szybkie Szczegóły:

    • Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    • Nazwa marki: DYS / OEM
    • Typ złącza: ODVA / LC
    • Utrata wkładu: <0,3db
    • Strata powrotu: SM / UPC≥50dB, SM / APC ≥ 60 dB, MM≥35 dB
    • Rozmiar płaszcza kablowego: 7,0 mm, 4,8 mm
    • Kolor kabla: Czarny
    • Materiał kabla: PVC, LSZH, PE
    • Trwałość mechaniczna: 500 cykli
    • Temperatura pracy: -40 ° C ~ + 70 ° C
    • Poziom ochrony: IP67
    • Wytrzymałość: ≥100N

    Opis:

    POZYCJA

    Opis

    Q'TY

    1

    2 Włókna wewnętrzne / zewnętrzne   kabel

    1 PC

    2

    Zestawy wybuchowe

    2 szt

    3

    Rura pancerna 3,0 mm

    4   PCS

    4

    LC Boot

    4   PCS

    5

    Klipsy Duplex LC

    2 szt

    6

    LC / UPC   SM   dupleks   złącze   niebieski

    2 szt




    Struktura kabla
    Typ 1: LSZH + Kevlar + 2 × Tight Buffer (4,8 mm / 7,0 mm);
    Type2: LSZH + Armored + Kevlar + Kabel 2 × 2,0 mm (7,0 mm);
    Type3: PE + Armored + Kevlar + Kabel 2 × 2,0 mm (7,0 mm);
    Typ 4: LSZH + opancerzony + kevlar + kabel 2 × 0,9 mm (4,8 mm lub 7,0 mm);
    Typ 5: PE + opancerzony + kevlar + kabel 2 × 0,9 mm (4,8 mm lub 7,0 mm);
    Type6: LSZH + Kevlar + kabel 2 × 2,0 mm + 2 × 2,0 mm (7,0 mm);
    Type5: PE + Armored + Kevlar + Kabel 2 × 2,0 mm (7,0 mm);


       
    Dlaczego właśnie my :
    1. Konkurencyjna cena
    2. Szybka dostawa
    3. Darmowa próbka
    4. Długoterminowa gwarancja
    5. Niezawodna jakość, dostępna usługa OEM
    6. Profesjonalny produkt i wsparcie techniczne
    7. Szybka odpowiedź na każde pytanie lub zapytanie
    8. Usługa o wartości dodanej: oprócz dobrych produktów, możemy zapewnić dobre usługi logistyczne i inną pomoc, której możesz potrzebować


    Przewaga konkurencyjna:
    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność jakości produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy oraz Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)