SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMPO/MTP

ISO9001 8-rdzeniowy kabel światłowodowy MPO / MTP OM4 Optical Fiber Patch Długość przewodu

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    ISO9001 8-rdzeniowy kabel światłowodowy MPO / MTP OM4 Optical Fiber Patch Długość przewodu

    Chiny ISO9001 8-rdzeniowy kabel światłowodowy MPO / MTP OM4 Optical Fiber Patch Długość przewodu dostawca
    ISO9001 8-rdzeniowy kabel światłowodowy MPO / MTP OM4 Optical Fiber Patch Długość przewodu dostawca ISO9001 8-rdzeniowy kabel światłowodowy MPO / MTP OM4 Optical Fiber Patch Długość przewodu dostawca ISO9001 8-rdzeniowy kabel światłowodowy MPO / MTP OM4 Optical Fiber Patch Długość przewodu dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: 8Core LC Fiber Optic MPO

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Cena: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: IN 3 Days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu

    ISO9001 8 rdzeń MPO / MTP OM4 kabel światłowodowy Dostosuj

    Szybkie Szczegóły

    • Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    • Nazwa marki: DYS
    • Numer modelu: MPO
    • Liczba przewodników: ≥ 10
    • Materiał zewnętrznej powłoki ochronnej : LSZH, OFNP, OFNR
    • Liczba włókien: 8/12/24/36/48/72/96/144
    • Etykietowanie :: Standardowe lub Dostosuj
    • Długość Breakout First i Second (cale) :: 12-99 (typowe 36 ")
    • Zakończenie :: PIERWSZY KONIEC (MPO / MTP) DRUGI KONIEC (MPO / MTP / FC / SC / LC / ST ..)
    • Długość kabla :: 1-999
    • Typ włókna: OS2 / OM1 / OM2 / OM3 / OM4

    Detale:

    Łącznik Powierzchnia czołowa: wymagania dotyczące geometrii czołowej MPO: EN50377-15-1

    Jakość polerowania :: Polerowana powierzchnia czołowa: IEC61300-3-35

    Nasze kable krosowe MPO są przeznaczone do rozwiązań centrów danych obsługujących topologie, takie jak 10
    Gigabit Ethernet, Fibre Channel lub Infiniband - jak określono w standardach centrum danych EN50173-5 i
    ISO / IEC 24764.

    Wykonanie złożeń MTP / MPO Zakończenie:

    Typ / wydajność Jednomode (pol. APC) Multimode (PC / Flat Polish)
    Standard Elite Low Loss Standard Elite Low Loss
    Maksymalna utrata przyczepności ≤ 0,75 dB ≤ 0,35 dB ≤ 0,60 dB ≤ 0,35 dB
    Powrót straty ≥ 50dB Nie dotyczy
    temperatura robocza -40 ° C do 80 ° C 40 ° C do 80 ° C
    Testowa długość fali 1310nm 850nm

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych oraz krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)