ISO9001 8-rdzeniowy kabel światłowodowy MPO / MTP OM4 Optical Fiber Patch Długość przewodu

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: 8Core LC Fiber Optic MPO
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 10pcs
Cena: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: IN 3 Days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union or Paypal
Supply Ability: 500000PCS / Month

opis produktu

ISO9001 8 rdzeń MPO / MTP OM4 kabel światłowodowy Dostosuj

Szybkie Szczegóły

  • Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
  • Nazwa marki: DYS
  • Numer modelu: MPO
  • Liczba przewodników: ≥ 10
  • Materiał zewnętrznej powłoki ochronnej : LSZH, OFNP, OFNR
  • Liczba włókien: 8/12/24/36/48/72/96/144
  • Etykietowanie :: Standardowe lub Dostosuj
  • Długość Breakout First i Second (cale) :: 12-99 (typowe 36 ")
  • Zakończenie :: PIERWSZY KONIEC (MPO / MTP) DRUGI KONIEC (MPO / MTP / FC / SC / LC / ST ..)
  • Długość kabla :: 1-999
  • Typ włókna: OS2 / OM1 / OM2 / OM3 / OM4

Detale:

Łącznik Powierzchnia czołowa: wymagania dotyczące geometrii czołowej MPO: EN50377-15-1

Jakość polerowania :: Polerowana powierzchnia czołowa: IEC61300-3-35

Nasze kable krosowe MPO są przeznaczone do rozwiązań centrów danych obsługujących topologie, takie jak 10
Gigabit Ethernet, Fibre Channel lub Infiniband - jak określono w standardach centrum danych EN50173-5 i
ISO / IEC 24764.

Wykonanie złożeń MTP / MPO Zakończenie:

Typ / wydajność Jednomode (pol. APC) Multimode (PC / Flat Polish)
Standard Elite Low Loss Standard Elite Low Loss
Maksymalna utrata przyczepności ≤ 0,75 dB ≤ 0,35 dB ≤ 0,60 dB ≤ 0,35 dB
Powrót straty ≥ 50dB Nie dotyczy
temperatura robocza -40 ° C do 80 ° C 40 ° C do 80 ° C
Testowa długość fali 1310nm 850nm

Przewaga konkurencyjna

DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych oraz krajów Azji Południowo-Wschodniej.