SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Cable Assemblies

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    LC-LC Dupleksowy kabel światłowodowy Zewnętrzny zespół przewodów Patch Patch CPRI-FTTA

    Chiny LC-LC Dupleksowy kabel światłowodowy Zewnętrzny zespół przewodów Patch Patch CPRI-FTTA dostawca
    LC-LC Dupleksowy kabel światłowodowy Zewnętrzny zespół przewodów Patch Patch CPRI-FTTA dostawca LC-LC Dupleksowy kabel światłowodowy Zewnętrzny zespół przewodów Patch Patch CPRI-FTTA dostawca LC-LC Dupleksowy kabel światłowodowy Zewnętrzny zespół przewodów Patch Patch CPRI-FTTA dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: LC-LC SM duplex

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10
    Cena: USD15-40/PC
    Packaging Details: 44*44*50cm
    Delivery Time: 5-7days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Złącze: LC PC SM Włókna typu: SM
    Średnica: 4,8 / 7,0 mm kurtka kablowa: LSZH, PE, PU, ​​pancerne lub niepancerne
    kolor kabla: Czarny utrata wkładki: <= 0,3 dB
    strata zwrotna: > = 50dB Wodoodporny poziom: IP67

    LC-LC Duplex CPRI-FTTA Kabel do montażu kabli zewnętrznych

    POZYCJA

    Opis

    Q'TY

    1

    Kabel 2Core Indoor / Outdoor Fiber

    1 PC

    2

    Wyłamuj zestawy

    2 PCS

    3

    3,0 mm Armored Tube

    4 PCS

    4

    LC Boot

    4 PCS

    5

    LC Duplex Clips

    2 PCS

    6

    Złącze LC / UPC SM duplex niebieskie

    2 PCS

    Konstrukcja kabla dla opcji:

    Typ1: LSZH + Kevlar + 2x bufor do mocowania (4.8mm / 7.0mm);

    Typ2: LSZH + opancerzony + kevlar + kabel o długości 2,0 mm (7,0 mm);

    Type3: PE + Armored + Kevlar + kabel o długości 2,0 mm (7,0 mm);

    Typ4: LSZH + opancerzony + kevlar + kabel o długości 2 x 0,9 mm (4,8 mm lub 7,0 mm);

    Typ5: PE + opancerzony + kevlar + kabel o długości 0,8 mm (4,8 mm lub 7,0 mm);

    Typ6: LSZH + kevlar + kabel o przekątnej 2,0 mm + 2 x 2,0 mmTube (7,0 mm);

    Type5: PE + Armored + Kevlar + kabel o długości 2,0 mm (7,0 mm);

    Podanie:

    1> FTTA, stacja bazowa WiMax, aplikacja CATV na zewnątrz;

    2> Opcjonalnie średnica: 4.8mm, 7.0mm lub dostosowana;

    3> Opcjonalna kurtka: LSZH, PE, PU, ​​opancerzona lub niebuforowana;

    4> IP67 Wodoodporna ochrona

    Wydajność montażu:

    Pozycja

    Dane

    Utrata wkładania

    ≤0.3dB

    Utrata zwrotu

    SM / UPC≥50dB, SM / APC≥60dB, MM≥35dB

    Życie mechaniczne

    500 motocykli

    Temperatura pracy

    -40 ° C ~ + 70 ° C

    Temperatura przechowywania

    -40 ° C ~ + 70 ° C

    Temperatura robocza

    -10 ° C ~ + 50 ° C

    Poziom ochrony

    IP67

    Dane rozciągające

    Rozciąganie między złączem a kablem światłowodowym ≥ 100N

    Poświadczenie

    Poznaj RoHS

    Specyfikacja kabla:

    Pozycja

    Dane

    włókno

    OS2, OM1, OM2, OM3, OM4

    Człon naprężający

    Kowal aromatycznych, Armored Tube

    Max. osłabienie

    SM: ≤0,34dB / km przy 1310nm, ≤0.20dB / km przy 1550nm

    MM: ≤0,60dB / km przy 1300nm, ≤2.3dB / km przy 850nm

    Odporność na rozciąganie (krótkotrwała)

    500N (bez pęknięcia)

    Odporność na kruszenie (krótkotrwałe / długoterminowe)

    1000N / 100mm

    Zapalne opóźnianie

    IEC 60332-3

    Temperatura

    -40 ~ + 70 ° C

    Uvioresistant

    PRZECHODZIĆ

    Poświadczenie

    Poznaj RoHS i UL

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Kathy Zhao

    Tel: +8613510863902

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)