SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Cable Assemblies

LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord

Im Online Czat teraz
Certyfikaty
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
Opinie klientów
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord

Chiny LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord dostawca
LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord dostawca LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord dostawca LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord dostawca

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: LC-LC SM duplex

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 10
Cena: USD15-40/PC
Packaging Details: 44*44*50cm
Delivery Time: 5-7days
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Złącze: LC PC SM Włókna typu: SM
Średnica: 4,8 / 7,0 mm Kurtka kablowa: LSZH, PE, PU, ​​opancerzony lub niepancerowany
Kolor przewodu: Czarny Utrata insercji: <= 0,3 dB
Utrata zwrotu: > = 50dB Wodoodporny poziom: IP67

LC-LC Duplex CPRI-FTTA Kabel do montażu kabli zewnętrznych

POZYCJA

Opis

Q'TY

1

Kabel 2Core Indoor / Outdoor Fiber

1 PC

2

Wyłamuj zestawy

2 PCS

3

3,0 mm Armored Tube

4 PCS

4

LC Boot

4 PCS

5

LC Duplex Clips

2 PCS

6

Złącze LC / UPC SM duplex niebieskie

2 PCS

Konstrukcja kabla dla opcji:

Typ1: LSZH + Kevlar + 2x bufor do mocowania (4.8mm / 7.0mm);

Typ2: LSZH + opancerzony + kevlar + kabel o długości 2,0 mm (7,0 mm);

Type3: PE + Armored + Kevlar + kabel o długości 2,0 mm (7,0 mm);

Typ4: LSZH + opancerzony + kevlar + kabel o długości 2 x 0,9 mm (4,8 mm lub 7,0 mm);

Typ5: PE + opancerzony + kevlar + kabel o długości 0,8 mm (4,8 mm lub 7,0 mm);

Typ6: LSZH + kevlar + kabel o przekątnej 2,0 mm + 2 x 2,0 mmTube (7,0 mm);

Type5: PE + Armored + Kevlar + kabel o długości 2,0 mm (7,0 mm);

Podanie:

1> FTTA, stacja bazowa WiMax, aplikacja CATV na zewnątrz;

2> Opcjonalnie średnica: 4.8mm, 7.0mm lub dostosowana;

3> Opcjonalna kurtka: LSZH, PE, PU, ​​opancerzona lub niebuforowana;

4> IP67 Wodoodporna ochrona

Wydajność montażu:

Pozycja

Dane

Utrata wkładania

≤0.3dB

Utrata zwrotu

SM / UPC≥50dB, SM / APC≥60dB, MM≥35dB

Życie mechaniczne

500 motocykli

Temperatura pracy

-40 ° C ~ + 70 ° C

Temperatura przechowywania

-40 ° C ~ + 70 ° C

Temperatura robocza

-10 ° C ~ + 50 ° C

Poziom ochrony

IP67

Dane rozciągające

Rozciąganie między złączem a kablem światłowodowym ≥ 100N

Poświadczenie

Poznaj RoHS

Specyfikacja kabla:

Pozycja

Dane

włókno

OS2, OM1, OM2, OM3, OM4

Człon naprężający

Kowal aromatycznych, Armored Tube

Max. osłabienie

SM: ≤0,34dB / km przy 1310nm, ≤0.20dB / km przy 1550nm

MM: ≤0,60dB / km przy 1300nm, ≤2.3dB / km przy 850nm

Odporność na rozciąganie (krótkotrwała)

500N (bez pęknięcia)

Odporność na kruszenie (krótkotrwałe / długoterminowe)

1000N / 100mm

Zapalne opóźnianie

IEC 60332-3

Temperatura

-40 ~ + 70 ° C

Uvioresistant

PRZECHODZIĆ

Poświadczenie

Poznaj RoHS i UL

Szczegóły kontaktu
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Kathy Zhao

Tel: +8613510863902

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)