SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Adapter

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Adapter MPO ODVA LC SC Światłowodowy IP65 Wysoka precyzja dla systemu CATV

    Chiny Adapter MPO ODVA LC SC Światłowodowy IP65 Wysoka precyzja dla systemu CATV dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen (Chiny)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: Sc (LC, MPO) ODVA Adapter

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: 1-10usd/pcs
    Szczegóły pakowania: Indywidualne skrzynki lub zgodnie z życzeniem klienta
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Model nr.:: Adapter ODVA Typ:: Adapter światłowodowy
    Okablowanie:: ODF Certyfikacji:: ISO
    Stan:: Nowy Specyfikacja:: IP65
    Pakiet transportowy:: Standardowe opakowania

    Adapter dupleksowy SC / UPC, adapter światłowodowy

    Adaptery łączników światłowodowych umożliwiają łączenie kabli w celu rozszerzenia sieci światłowodowej i wzmocnienia jej sygnału.
    Produkujemy łączniki wielomodowe i jednomodowe. Złącza wielomodowe są stosowane do dużych przesyłu danych w krótszych odstępach. Łączniki jednomodowe są stosowane w większych odległościach, w których przesyłane są mniej danych. Łączniki jednomodowe są typowo wybierane do urządzeń sieciowych w różnych biurach i są używane do urządzeń sieciowych w tym samym szkielecie centrum danych

    Adapter światłowodowy firmy DYS FIBER OPTIC Adapter światłowodowy Adapter dedykowany do różnych typów adapterów, w tym FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, FC-SC, FC-ST, SC-ST, LC- LC-SC etc.Integrative budowy złącza, dobre i niskie straty wstawiania i wysoki powrót można zaspokoić wymagania szybkiego, dokładnego, trwałe i stabilne połączenie w różnych środowiskach!

    Podanie

    System CATV

    Telekomunikacja

    Sieci optyczne

    Urządzenia do testów / pomiarów

    Włókno do domu

    Cecha:

    Wysoka precyzja rozmiaru;

    Dobra powtarzalność;

    Dobra zmienność;

    Dobra stabilizacja temperatury. Wysoki noszony.

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001 , firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; Oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zyskać zaufanie klientów, produktów wysyłanych do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Dlaczego właśnie my :

    1.Sprawna cena
    2. Szybka dostawa
    3.Dostępna próbka
    4.Znoczesna gwarancja
    5.Reliable jakość, OEM usługi dostępne
    6. Profesjonalny produkt i wsparcie techniczne
    7.Prompt odpowiedzi na pytania lub zapytanie
    8.Dodatkowa usługa: z wyjątkiem dobrych produktów, możemy świadczyć dobre usługi na temat logistycznych i innych potrzebnych Ci pomocy

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)