SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMPO/MTP

Długi miernik światłowodowy Mpo Kabel bagażowy OM4 50 / 125um z niestandardowym rozmiarem

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Długi miernik światłowodowy Mpo Kabel bagażowy OM4 50 / 125um z niestandardowym rozmiarem

    Chiny Długi miernik światłowodowy Mpo Kabel bagażowy OM4 50 / 125um z niestandardowym rozmiarem dostawca
    Długi miernik światłowodowy Mpo Kabel bagażowy OM4 50 / 125um z niestandardowym rozmiarem dostawca Długi miernik światłowodowy Mpo Kabel bagażowy OM4 50 / 125um z niestandardowym rozmiarem dostawca Długi miernik światłowodowy Mpo Kabel bagażowy OM4 50 / 125um z niestandardowym rozmiarem dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: MPO/MPT

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Cena: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: IN 3 Days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Miejsce pochodzenia:: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa:: DYS
    Certyfikacji:: ISO9001: 2008 Złącze:: MPO / LC / SC / FT

    Długie metry Światłowodowy kabel antenowy mpo OM4 50 / 125um dostosowany

    Szybkie Szczegóły

    • Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    • Nazwa marki: DYS
    • Numer modelu: Patch kabla światłowodowego
    • Imię i nazwisko: warkocz
    • Certyfikacja: ISO9001: 2008
    • Typ włókna: G652D
    • Kolor: biały lub dostosowany
    • Materiał: LSZH, PVC
    • Złącze: MPO / LC / SC / FT

    Dostarczamy kable światłowodowe MTP i MPO. Są one dostępne w konfiguracji z żeńskiej do żeńskiej lub z męskiej na męską iz żeńskiej do żeńskiej. Wersja męska ma kołki MTP. Można je wykonać za pomocą 12 światłowodowych złączy MTP, 24 światłowodów MTP, 48 odmian światłowodów MTP. Dostępnych jest wiele dodatkowych opcji i kombinacji. Wszystkie kable światłowodowe są konfigurowalne.

    Szybkie Szczegóły:

    Złącze Koniec czołowy: Wymagania dotyczące geometrii czołowej MTP : EN50377-15-1

    Jakość polerowania :: Wypolerowana powierzchnia czołowa: IEC61300-3-35

    Nasze kable krosowe MTP są przeznaczone do rozwiązań centrów danych obsługujących topologie, takie jak 10
    Gigabit Ethernet, Fibre Channel lub Infiniband - jak określono w standardach centrum danych EN50173-5 i
    ISO / IEC 24764.

    Dane techniczne

    Wykonanie złożeń MTP / MPO Zakończenie:

    Typ / wydajność Jednomode (pol. APC) Multimode (PC / Flat Polish)
    Standard Elite Low Loss Standard Elite Low Loss
    Maksymalna utrata przyczepności 0,75 dB 0,35 dB 0,60 dB 0,35 dB
    Powrót straty 50dB Nie dotyczy
    temperatura robocza -40 ° C do 80 ° C 40 ° C do 80 ° C
    Testowa długość fali 1310nm 850nm

    Nasza przewaga i usługi specjalne:

    1. Z naszymi własnymi pracami badawczo-rozwojowymi, bardziej ukończonymi liniami produkcyjnymi, zaawansowanymi urządzeniami do produkcji i testowania, doświadczonymi sztabami, jesteśmy pewni, że zapewnimy Ci satysfakcjonującą jakość i serwis w konkurencyjnej cenie i punktualnej dostawie.

    2.Rosowe doświadczenia w zakresie OEM i ODM, oprócz standardowych produktów, możemy pomóc Ci zaprojektować unikalne nowe produkty i wprowadzić je do produkcji. Dbamy o innowacje i chcielibyśmy zmienić dla Ciebie i dorosnąć z Tobą.

    3. Odpowiednia odpowiedź na każde pytanie lub zapytanie w ciągu 3 godzin

    4. Korzystając z systemu ERP Systerm, aby upewnić się, że każdy link jest poprawny.

    Przewaga konkurencyjna:

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001 , firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych oraz krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)