Złącza światłowodowe o niskiej stratności wtrącania, szybkie złącze SC / APC

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: SC/APC
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 10pcs
Cena: 1-10usd/pcs
Packaging Details: 1pcs in 1 packign or Customized
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: L/C,T/T
Supply Ability: 500000PCS / Month

opis produktu

Złącza światłowodowe o niskim współczynniku stratności, szybkie złącze SC / APC


Szybkie Szczegóły:
Numer modelu: SC / APC Fast connector
Utrata wtrąceniowa: <0,3 dB
Strata zwrotna:> 45db

cechy

  1. Konkurencyjna cenowo
  2. Niska strata wtrąceniowa i PDL
  3. Zakończony fabrycznie i przetestowany
  4. Opcje światłowodu: G.652 / G.657/OM1/OM2/OM3 i PM Panda Fibre
  5. Opcje złącza: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP
  6. Opcje polerowania: PC / UPC / APC
  7. Złącze z ceramicznymi tulejami

 
Aplikacje

  1. Sieć dostępu
  2. Systemy telekomunikacyjne / CATV
  3. FTTx


Dane techniczne

Parametry

Standardowe zespoły kabli światłowodowych

Rodzaj włókna

SM (G.652 / G.657A)

MM (OM1 / OM2 / OM3)

Materiały na kurtki

LSZH / OFNR / PVC

Rodzaj złącza

SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000

Materiały okuć

Ceramiczny

Testowanie długości fal

1310 ± 30/1550 ± 30 nm

850 ± 30/1300 ± 30 nm

Straty wtrąceniowe (dB)
TIA / EIA-455-107

≤ 0,3dB
(PC / UPC / APC)

≤ 0,3dB
(PC / UPC)

Strata powrotna (dB)
TIA / EIA-455-107

≥45dB (PC / UPC)
≥55dB (APC)

≥35dB (PC / UPC)

Wymienność

≤ 0,2dB

Zespoły kablowe

Patchcord Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out

Temperatura pracy (° C)

-10 ~ + 70

Temperatura przechowywania (° C)

-40 ~ +85

Pakiet

1 jednostka / torba

* Wszystkie podane wartości dotyczą złączy.




Przewaga konkurencyjna
DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy posiadające dobre zaplecze i wykwalifikowane zarządzanie zasobami ludzkimi w celu zapewnienia stabilności jakości produktu i doskonałej wydajności; oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.