Złącze światłowodowe o małej stratności powrotnej OM3 MTP / MPO Loopback 100% Testowanie 3D

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: Wodoodporny patchcord 12core MTP / MPO
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 Jednostka / Jednostki
Cena: Negotialtion
Szczegóły pakowania: 1szt w 1pakowaniu
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500000PCS / miesiąc

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia:: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa:: DYS / OEM
Numer modelu:: Wodoodporny przewód krosowy 12core MTP / MPO Rdzeń światłowodowy:: 8 rdzeń, 12 rdzeń, 24 rdzeń, 48 rdzeń
Złącze:: MTP, MPO, MTP (Elite), MPO (Elite) Wstaw stratę:: ≤0,35dB (SM), ≤ 0,30 dB (MM)
Strata zwrotu:: ≥ 60 dB (SM), ≥ 30 dB (MM) Testy 3D:: 100%
Orzecznictwo: ISO9001:2008

opis produktu

Szybkie Szczegóły

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa marki: DYS / OEM
Numer modelu: wodoodporny przewód krosowy 12core MTP / MPO
Rdzeń światłowodowy: 8 rdzeniowy, 12 rdzeniowy, 24 rdzeniowy, 48 rdzeniowy
Złącze: MTP, MPO, MTP (Elite), MPO (Elite)
Utrata wkładki: ≤0,35dB (SM), ≤ 0,30 dB (MM)
Strata powrotna: ≥ 60 dB (SM), ≥ 30 dB (MM)
Kolory kurtek: Żółty, Aqua, Erika Fioletowy, Fioletowy
Kurtka: Riser (OFNR), Plenum (OFNP), LSZH
Testy 3D: 100%
Długość: 1M, 3M, 5M lub dostosowana
Certyfikacja: RoHS, ISO

 

pakowanie i dostawa
Szczegóły pakowania Antystatyczne torby lub wymagania klientów.
Czas dostawy Po otrzymaniu płatności, towary mogą być gotowe w ciągu 3 ~ 4 dni


Zespoły kabli typu DYS / MPO / MTP typu „ ribbon and trunk mulitcore” umożliwiają szybkie wdrożenie okablowania szkieletowego o wysokiej gęstości w centrach danych i innych środowiskach o wysokiej przepustowości, redukując czas instalacji i rekonfiguracji sieci oraz koszty.

MTP / MPO są używane do łączenia kaset, paneli lub wentylatorów, oferowanych w typach światłowodów w standardowych wersjach 8, 12, 24 lub 48 rdzeni przy użyciu zwartej i wytrzymałej struktury mikrokabli. Kompaktowy kabel optymalizuje wykorzystanie kolei linowych i poprawia przepływ powietrza.

Te kable MPO / MTP są zbudowane z komponentów najwyższej jakości, oferowane są wersje elitarne o niskiej stratności, charakteryzujące się niskim poziomem wstawiania w wymagających sieciach o dużej prędkości, w których budżety mocy są krytyczne.

Specyfikacje wydajności złącza

Model SM MM
Liczba złączy światłowodu Rdzeń 8, 12, 24
Polskie PC, APC
Kolor obudowy

Standard (zielony),
Elite (żółty)

Standardowy (beżowy)
Elita (Auqa)

Standardowy typ straty wtrąceniowej mniej niż 0,7dB Mniej niż 0,5 dB
Wtrącenie typu Elite Mniej niż 0,35dB Mniej niż 0,3 dB
Strata zwrotna PC> 50dB, APC> 60dB > 30dB
Trwałość (500 krycia) mniej niż 0,2 dB
Test Eavelength 1310/1550 nm 850/1300 nm


Specyfikacje wydajności kabla światłowodowego

Typ włókna OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Liczba włókien 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 rdzenie
Średnica kabla 3,0 mm 5,5 mm lub dostosowane
Kolor kurtki Yeloow, Orange, Aqua, Purple
Materiał kurtki OFNR, OFNP, PVC, LSZH
Wytrzymałość na rozciąganie 500N
temperatura robocza -20 do 70 ℃
Temperatura przechowywania -40 do 75 ℃


Podanie
Sieć transmisji danych
Sieć dostępu do systemu optycznego
Kanał światłowodowy sieci pamięci masowej
Architektury o wysokiej gęstości

Cechy i zalety
Ulitize złącza MPO / MTP
Szybkie wdrożenie
Fabrycznie zakończone
100% test
Kabel o wysokiej gęstości
Zoptymalizowana wydajność
Zgodny z dyrektywą 200/95 / WE (RoHS)
Złącze MPO jest zgodne z IEC-61754-7

Przewaga konkurencyjna
DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność jakości produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy oraz Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.