Światłowodowy kabel światłowodowy MINI IP LC SC MPO, światłowodowy przewód krosowy 0,25 dB, spadek tłumienności

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: Mini IP SC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1-10
Szczegóły pakowania: Indywidualna skrzynia lub zgodnie z życzeniem klienta
Czas dostawy: w 3 dni
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 50000 / tydzień

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS
Numer modelu: MINI IP LC SC MPO Długość: 10M, 30M, 50M, 100M lub dostosowane
Włókna typu: G657A, G652D, OM1, OM2, OM3 Rozmiar kurtki: 3,0 mm / 4,6 mm / 4 * 7 mm
Materiał kurtki: LSZH, PVC, HDPE Utrata wkładania: &lt;0,25dB</span>
Strata zwrotna: &gt; 60dB Temperatura pracy: -40 ° C ~ + 85 ° C

opis produktu

Podanie

Tereny zewnętrzne

Surowe środowisko

Uniwersalny na zewnątrz

FTTH, FTTX

funkcje

Zapewnia ochronę przed wilgocią i pyłem w trudnych warunkach przemysłowych

Stopień ochrony IP67, zabezpieczenie przed mgłą solną, odporność na wilgoć, mgła, odporność na kurz

Drastycznie redukuje sklejanie pola z ustalonymi stratami w każdym punkcie dostępu wodoodpornego uwięzi

Wykorzystaj tradycyjne techniki instalacji w terenie dla zastosowań lotniczych, naziemnych i kanałowych

100% testy optyczne, aby zapewnić jakość i wydajność montażu

Korzyści

Może być stosowany ze standardowymi projektami kabli

Łatwa instalacja bez specjalnego oprzyrządowania

Złącze gwintowane

Zapewnia ochronę przed zginaniem podczas instalacji i długotrwałego użytkowania

Umożliwia elastyczność użycia fabrycznie zakończonych zespołów

Zapewnia doskonałą odporność na warunki atmosferyczne dla FTTH i innych zastosowań zewnętrznych

Zapewnia funkcjonalność w trudnych warunkach pogodowych