SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMPO/MTP

MTP F - LC 8-rdzeniowy kabel światłowodowy 6m okrągły LSZH kurtka do magazynów

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    MTP F - LC 8-rdzeniowy kabel światłowodowy 6m okrągły LSZH kurtka do magazynów

    Chiny MTP F - LC 8-rdzeniowy kabel światłowodowy 6m okrągły LSZH kurtka do magazynów dostawca
    MTP F - LC 8-rdzeniowy kabel światłowodowy 6m okrągły LSZH kurtka do magazynów dostawca MTP F - LC 8-rdzeniowy kabel światłowodowy 6m okrągły LSZH kurtka do magazynów dostawca MTP F - LC 8-rdzeniowy kabel światłowodowy 6m okrągły LSZH kurtka do magazynów dostawca MTP F - LC 8-rdzeniowy kabel światłowodowy 6m okrągły LSZH kurtka do magazynów dostawca MTP F - LC 8-rdzeniowy kabel światłowodowy 6m okrągły LSZH kurtka do magazynów dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: MTP (F) - LC 8Core

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Cena: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu

    MTP (F) - Optyczny przewód światłowodowy LC 8Core z 6 m okrągłym płaszczem LSZH do magazynów


    Szybkie Szczegóły:
    Numer modelu:   MTP (F) - LC 8Core
    Utrata wkładu:   ≤ 0,5 dB OM3; ≤ 0,6 dB SM OS2
    Certyfikacja:   ISO9001, ROHS
    Typ złącza:   Wysoka łączność MPO
    Interfejs złącza:   Wymagania dotyczące interfejsu MPO: IEC61754-4.20 i IEC61754-7

    Zworka światłowodowa MPO / MTP

    Nasze kable krosowe MPO są przeznaczone dla rozwiązań centrów danych obsługujących topologie takie jak 10
    Gigabit Ethernet, Fibre Channel lub Infiniband - zgodnie ze standardami centrum danych EN50173-5 i
    ISO / IEC 24764.
    Kable krosowe MPO są używane do aktywacji połączeń między kasetami MPO lub połączeniami
    sprzęt z interfejsem MPO / MTP.
    W przypadkach, gdy kabel krosowy MPO jest podłączony (za pośrednictwem złącza MPO) do innego kabla krosowego MPO, jednego z
    dwa złącza MPO muszą być męskie (wyposażone w kołki).
    Kable krosowe MPO są dostępne w 3 różnych konfiguracjach map przewodów: Straight, Total Flipped lub Pair Flipped
    Kable krosowe MPO są dostępne w światłowodach wielomodowych i jednomodowych.

    Aplikacje :

    Odzyskiwanie po awarii

    Szkielety

    Dystrybucja światłowodowa budynku

    Szybka konfiguracja nowych koncentratorów

    Magazyny

    Wydajność zakończenia składania MTP / MPO:

    Typ / wydajność

    Jednomodowy (APC polish)

    Multimode (PC / Flat Polish)

     

    Standard

    Elite Low Loss

    Standard

    Elite Low Loss

    Maksymalna utrata insercji

    ≤ 0,75 dB

    ≤ 0,35dB

    ≤ 0,60dB

    ≤ 0,35dB

    Strata zwrotna

    ≥ 50 dB

    Nie dotyczy

    temperatura robocza

    -40 ° C do 80 ° C

    40 ° C do 80 ° C

    Długość fali testowej

    1310nm

    850 nm





    Przewaga konkurencyjna
    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność jakości produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy oraz Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)