SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Patch Cord

Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems

Im Online Czat teraz
Certyfikaty
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
Opinie klientów
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems

Chiny Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems dostawca
Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems dostawca Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems dostawca Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems dostawca

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: LC-ST

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 10pcs
Cena: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Miejsce pochodzenia:: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa:: DYS / OEM
Numer modelu:: LC-ST Certyfikat:: ISO9001, ROHS
Strata powrotu:: 60dB Utrata wkładu:: Mniej niż 0.2dB

Multimodowy dupleks Optyczny kabel patch lc st dla systemów CATV

Szczegóły:

  • Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynentalne)
  • Nazwa marki: DYS / OEM
  • Numer modelu: LC-ST
  • Kurtka: LSZH
  • Utrata wkładania: mniej niż 0.2dB
  • Strata powrotu: 60dB
  • Certyfikat: ISO9001, ROHS

Cechy:

1. Konkurencyjne ceny

2. Mała utrata insercji i PDL

3. Zakończone fabrycznie i przetestowane

4. Opcje włókna: G.652 / G.657/OM1/OM2/OM3 i PM Panda Fiber

5. Opcje złącza: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP

6. Opcje polerowania: PC / UPC / APC

7. Złącze funkcyjne z ceramicznymi wkładkami


Aplikacje:

1. Dostęp do sieci

2. Systemy telekomunikacyjne / CATV

3. FTTX / FTTH / FTTA


Dane techniczne:

Parametry

Standardowe zestawy kabli światłowodowych

Typ włókna

SM (G.652 / G.657A)

MM (OM1 / OM2 / OM3)

Materiały kurtek

LSZH / OFNR / PVC

Typ złącza

SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000

Materiały rusztowe

Ceramiczny

Testowanie długości fali

1310 ± 30/1550 ± 30nm

850 ± 30/1300 ± 30nm

Straty wstawiania (dB)
TIA / EIA-455-107

≤ 0,3 dB
(PC / UPC / APC)

≤ 0,3 dB
(PC / UPC)

Strata wsteczna (dB)
TIA / EIA-455-107

≥45dB (PC / UPC)
≥ 55dB (APC)

≥35dB (PC / UPC)

Wymienność

≤ 0.2dB

Zespoły kablowe

Prostokąt / Prosty / Dupleksowy / Wentylator Patchcord

Temperatura pracy (° C)

-10 ~ + 70

Temperatura składowania (° C)

-40 ~ +85

Pakiet

1unit / torba



Przewaga konkurencyjna:


DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; Oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produktów wysyłanych do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

Szczegóły kontaktu
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)